Po rozchodu s Bagárovou promluvil Muradov o otázce alimentů na utajené dítě: Chtěl bych vám říct jednu věc

Zpěvačka Monika Bagárová s Makhmudem Muradovem
Zpěvačka Monika Bagárová s Makhmudem Muradovem
Foto: Profimedia
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 29. 12. 2021

Zápasník MMA Makhmud Muradov (31) je v očích fanoušků zpěvačky Moniky Bagárové (27) považován za méně oblíbeného, než tomu bylo ještě před pár dny. Důvod je pro ně jasný - opustil svou krásnou rodinu. Množí se dokonce nepodložené spekulace v souvislosti s jeho osobou, že v rodném Uzbekistánu má jinou ženu a dítě. "Kromě Ruminky nikoho nemám," uvedl na přímý dotaz redakce ŽivotvČesku.cz.

Zpěvačka Monika Bagárová krátce po Štědrém dnu oznámila poměrně zásadní věc ze svého soukromí. Svůj Instagram propůjčila svým emocím a veřejně sdělila, že se jí rozpadla rodina, na níž si zakládala a v jejíž budoucnost věřila. Usuzovat se dá, že reagovala na dlouhodobý tlak řady dotazů, jak to s partnerem a především otcem své dcery, který je častěji v zahraničí než doma, vlastně má. Umělkyně několik měsíců všechny ubezpečovala, že je v jejím vztahu vše v pořádku, nakonec se ale vyjádřila v čas, který nenasvědčuje tomu, že by byla se vším již smířená. Tedy spíše právě vyjádření den po 24. prosinci se dá vnímat ve dvou rovinách, a to že chtěla na rozchod silně upozornit v rámci své frustrace a ubezpečení, že se nevrátí, nebo vztahu už byl dříve konec a marketingově rozchod lidově řečeno »prodala«.

Redakce ŽivotvČesku.cz zpěvačku s žádostí o rozhovor ještě týž den oslovila, odpověď byla taková: "Děkuji vám krásně za zájem, ale nebudu teď nějakou dobu poskytovat žádné rozhovory," uvedla chladnokrevně žena, která krátce před tím oznámila v nejcitlivějším čase veřejnosti osobní a velmi emotivní vyjádření.

"Myslím, že je fér vám říct, že už nejsme rodina. Hlavně proto, že jste byli u našeho začátku, taky u narození naší Ruminky a vím, že spousta z vás nám drželo palce. S Machem jsme se rozešli z mnoha důvodů. Oba se ale budeme snažit, aby Rumince v životě nechyběl úsměv a radost ze života," uvedla talentovaná zpěvačka v prohlášení, které zveřejnila prostřednictvím svého Instagramu. Novináře poprosila o trpělivost s tím, že snad později najde sílu promluvit o tom, jak a proč skončil její sen o šťastném rodinném životě.

Monika Bagárová má obavy, aby rozchodem neutrpěl vývoj malé Ruminky, která přišla na svět v květnu 2020. Zpěvačka uvedla, že i s Muradovem se dál budou snažit, aby maličké nezmizel úsměv ze rtů a netrpěla tím, že její rodiče spolu nedokážou žít.

Zápasník, který si buduje kariéru v organizaci UFC i v rodném Uzbekistánu, se ve společnosti Moniky Bagárové v posledních měsících neukazoval. Pro ŽivotvČesku.cz nejprve uvedl, že nemá potřebu vydávat mediální prohlášení jako jeho expartnerka. Když se ale začaly mezi fanoušky objevovat spekulace, že si založil novou rodinu v Uzbekistánu, rozhodl se věci vysvětlit.

"Chtěl bych vám říct jednu věc. Nevím, odkud máte tu informaci, že mám nějaké dítě nebo něco... Nemám žádné dítě. Kromě Ruminky nikoho nemám. Nevymýšlejte hlouposti, děkuji," uvedl pro ŽivotvČesku.cz muž, který v UFC má bilanci tři vítězství a jednu prohru a doplnil, že rozhodnutí matky své dcery respektuje, ale je to rozhodnutí její.

Na další dotaz, zda dává alespoň nějakou šanci tomu, že by si s Monikou vše vyříkali, udobřili se a dál životem šli jako rodinu, už fešný Uzbek nereagoval.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.