Po rozchodu s Tomášem Hornou je na vše sama. Monika Absolonová ukázala, co musí bez chlapa zvládat

Nextfoto
Monika Absolonová a Tomáš Horna
Foto: Nextfoto
Eliška Reiglová | Redaktorka
eliska.reiglova@zivotvcesku.cz
Publikováno: 12. 6. 2021

Na začátku května se zpěvačka Monika Absolonová (44) svěřila, že její vztah se snoubencem Tomášem Hornou (40) došel svému konci. Oblíbená umělkyně od té doby nelení a pouští se i do činností, které jsou běžně přiřazovány mužům. Na chalupě se chopila sekačky a velkou zahradu s do té doby vysokou trávou upravila k obrazu svému.

)

Monika Absolonová uvedla, že důvodů k rozchodu s Tomášem Hornou po 7 letech vztahu bylo víc. Hokejista posléze přiznal, že před svou snoubenkou tajil nemalé dluhy. Svým podpisem stvrdil riskantní půjčku na 700 tisíc korun pro kamaráda, který peníze potřeboval na dům. Nevšímal si ale, že kamarád nesplácí a dluhy se nakonec vyšplhaly do milionů.

"Protože budeme vždy především rodiče dvou úžasných kluků, kteří se za pár let naučí číst, tak zde veřejně nebudu vysvětlovat důvody. Jediné, co k tomu řeknu, že jich je, jak tomu bývá, více," uvedla v květnovém prohlášení zpěvačka, která se rychle dovedla vypořádat s tím, že v její domácnosti najednou chybí mužská ruka.

Od ruchu velkoměsta si Monika Absolonová nyní odjela odpočinout na chalupu, místo relaxu na lehátku se ale na zahradě musela věnovat jiné činnosti. "Tak já dnes poprvé sekala (jen kousek) kotoučovou motorovou sekačkou. Budu ji muset pořídit a vůbec tomu nerozumím," napsala zpěvačka na sociální síť a poděkovala sousedovi za zapůjčení té, se kterou pracovala.

Chalupa není jen místem, kam si majitelé odjíždí odpočinout na víkend či trávit čas dovolené, ale i majetkem, který potřebuje péči. Díky velikosti zahrady se Monika Absolonová rozhodně nudit nebude. "Máme tu zahradu 2 tisíce metrů," svěřila na Instagramu u fotografie, na které před sebou ve vysoké trávě tlačí těžkou sekačku. Zpěvačka ukazuje, že není křehotinka, která si bez muže neporadí.

Již rok uplynul od doby, kdy zpěvačka Monika Absolonová (45) ukončila svůj vztah s hokejis...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu