Po změně účesu ukázal, jak za čtvrt roku zhubl. Michelinský šéfkuchař Radek Kašpárek odhodil "michelinku" kolem pasu

Radek Kašpárek
Radek Kašpárek
Foto: Se svolením Radka Kašpárka
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 16. 11. 2023

Už tři měsíce vstává každé ráno v pět hodin a pod dohledem kondičního trenéra si dává do těla. K tomu nedávno změnil vlasovou vizáž. Vyhlášený šéfkuchař Radek Kašpárek se pustil do proměny, která je výrazná. "Závěr roku bude pro mě hodně pracovně našlapaný, stejně tak úvod roku," vysvětlil pro ŽivotvČesku.cz Kašpárek s tím, že je sám na sebe hrdý, že se mu podařilo shodit. Jeho cíl do konce roku je dvacet kilogramů.

Kašpárek si na sebe ušil bič. "Obavu jsem měl kvůli zádům, protože jsem před časem prodělal operaci, musím ale říct, že drží a že naopak posilování jim prospívá. Cítím se skvěle a kilogramy jdou dolů," uvedl pro ŽivotvČesku.cz slavný šéfkuchař a porotce známé gastro soutěže, který se aktuálně pochlubil tím, jak v současnosti vypadá.

Nedávno prošel výraznou vlasovou proměnou, která z něj udělala lva salonů. "Nová image, nový začátek, jak se říká," poznamenal pro ŽivotvČesku.cz šéfkuchař Radek Kašpárek s ohledem na to, že snad už brzy otevře i nová restaurace, jejíž start se musel kvůli technickým komplikacím v rámci přestavby mírně posunout. A v úvodu nadcházejícího roku se také objeví v novém gastro pořadu.

"Díky tomu, že na sobě makám, se cítím skvěle a věřím, že zvládnu každou výzvu," zdůraznil pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.