Pohlavním stykem okořeněná seznamka: Ivana u jídla na kameru vytáhla peprné téma. Zdeněk Pohlreich hájil personál

Autor: FTV Prima | První večeře
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 11. 10. 2021

Další díl televizní seznamky, kterou si diváci velmi oblíbili, bude opět plný emocí. Uznávaný šéfkuchař Zdeněk Pohlreich (64) pro ŽivotvČesku.cz řekl, že personál v jeho restauraci nesmí za normálních okolností poslouchat, co si hosté u stolu povídají. Jenže při reality show je situace jiná, zejména když se probírá nějaké velmi peprné téma. Osmadvacetiletá učitelka základní školy v Praze Ivana Pilsová rozjela při seznamovací show konverzaci takovým směrem, že se její protějšek chvílemi i mírně červenal.

Zdeněk Pohlreich pro ŽivotvČesku.cz přiznal, že jeho role glosátora při seznamovací reality show vybočuje ze standardů a díky tomu si může dovolit věci, které by si za běžného chodu dovolit nemohl. "Běžně samozřejmě personálu není nic do toho, co si lidé u stolu povídají. To je vždy jen věcí těch dvou lidí, kteří si přišli popovídat. Nikdo by přeci nebyl rád, aby se mu do rozhovoru montoval ještě číšník," uvedl pro ŽivotvČesku.cz populární šéfkuchař s tím, že při natáčení i on sám ale uši občas nastraží.

V nejnovějším díle tak mohl vyslechnout i rozhovor mezi učitelkou Ivanou Pilsovou z Prahy a dvaatřicetiletým Michalem ze Středočeského kraje. Diskuze u stolu nad talíři dobrého jídla se hodně rychle stočila k sexuálním libůstkám. Svou upřímností a otevřenou konverzací o žhavých prožitcích Ivana svého partnera až zaskočila.

"Úplně nejvíc wow, co jsem zažila, to bylo přímo před Forum Romanum. Všude mraky lidí, turistů, kamery a prostě to nějak přišlo," prozradila na sebe během prvního rande vášnivá Ivana a hned dodala: "Čím víc míst, tím líp. Zažila jsem to i v observatoři na Žižkovské věži," přiznala a vůbec jí nevadilo, že ji celou dobu sleduje lačné oko televizní kamery. Celá situace nakonec nabrala pro diváka poměrně zajímavý spád.

Protějšek pohledné Ivany sice musel v úvodu konverzace několikrát lidově řečeno polknout, jenže téma řadící se do červené knihovny neukončil. Naopak ho obohatil i o pár svých peprných zkušeností a fantazií. "Přemýšlím nad tím, co říct něco nového. Když řeknu kabinka v obchodním domě, tak to už je klasika. Upřímně neznám hranice, takže když vymyslíš nějakou bláznivinu, tak ti neřeknu ne. Asi nechci vyjmenovávat, co všechno jsem zažil nebo nezažil, ale monogamní to nebylo," odhalil ze svého intimního života nakonec něco málo i Michal.

Ivana se během večeře ještě potřebovala ujistit, že její sexuální tempo Michal zvládne. "Nebráníš se tomu, že bychom měli sex i několikrát za den? Po dvaceti letech ti dám pokoj, to už mi bude stačit jen dvakrát denně," dotazovala se bez obalu na prvním rande svého potenciálního partnera mladá učitelka, pro kterou slovo stud nemá patrně hluboký význam.

Těžko detailně odhadovat, jak někteří televizní diváci konverzaci plnou erotických zážitků a představ přijmou, s jistou ale lze připustit, že svou otevřeností a náruživostí si pohledná účastnice reality show získá řadu fanoušků zejména mezi muži.

Ivana Pilsová a Michal Nechanický v show První večeře
Ivana Pilsová a Michal Nechanický v show První večeře
Foto: Se svolením FTV Prima

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.