Pohled na ni budí v ženách závist, u mužů vyvolává hříšné touhy. Lucie Gelemová se pochlubila ve společnosti mladší sestrou. Teď má dredy

Výtvarnice Lucie Gelemová se sestrou
Výtvarnice Lucie Gelemová se sestrou
Foto: Profimedia
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 5. 5. 2022

Pohledná Lucie Gelemová (39) momentálně slaví úspěch se svou výstavou v Obecním domě. Na tuto mimořádnou událost dokonce vyvedla i svou mladší sestru, se kterou sdílí nejen krásu, ale také talent. Brunetka se záhadným výrazem je totiž také umělkyně. Pro ŽivotvČesku.cz nadaná výtvarnice odpověděla na dotaz, zda vítá, že její bývalý partner Felix Slováček (78) zvažuje rovněž návštěvu její výstavy. "Určitě by mne to potěšilo, zvláště kdyby se choval pozitivně a přátelsky."

Krásná umělkyně Lucie Gelemová (39) zažívá po náročném období bouřlivého rozchodu s hudebníkem Felixem Slováčkem (87) období zaslouženého klidu a úspěchu. V Obecním domě v Praze právě vystavuje své nevšední obrazy a grafiky po boku děl významného malíře 20. století Vladimíra Komárka (†74). Kromě toho, že ji přišla podpořit řada známých osobností, kupříkladu fenomenální herečka Jiřina Bohdalová (91), se s ní však před objektivy fotografů ukázala také tichá dívka s plachým úsměvem a krásnýma očima.

Její podoba s Lucií na první pohled ukázala, že ty dvě mají něco společného. Krásná neznámá je totiž mladší sestrou výtvarnice, která na sebe strhla nevyžádanou pozornost ve chvíli, kdy se stala partnerkou saxofonisty Felixe Slováčka. V současnosti oproti minulosti překvapila vlasovou vizáží v podobě dredů.

Již dříve Lucie Gelemová o své sestře, kterou důsledně nejmenuje křestním jménem, prozradila, že se štíhlá a dlouhonohá brunetka věnuje také umění, konkrétně kresbě a animaci. Vystudovala střední uměleckoprůmyslovou školu a letos se chystá pokračovat na univerzitě s filmovým zaměřením.

Kdyby Felix Slováček, který zvažuje, že se na výstavu své expartnerky přijde podívat, potkal obě půvabné sestry pohromadě, nejspíš by se mu z nich pořádně zatočila hlava. S možností, že by k setkání skutečně mohlo dojít, je Lucie Gelemová smířená.

"Je to výstava pro širokou veřejnost a nevidím důvod, proč by se Felix nemohl přijít podívat. Ve své tvorbě jsme si oba vždy vzájemně drželi palce a podporovali se. Určitě by mne to potěšilo, zvláště kdyby se choval pozitivně a přátelsky," řekla s úsměvem pro ŽivotvČesku.cz a ukázala tím, že je skutečná dáma.

Lucie Gelemová vítá varinatu, že by se Felix Slováček přišedl podívat na její práci navzdory tomu, že se v minulosti hudebník k expartnerce nezachoval ideálně. Dokonce podle svých slov měla obavy o svou bezpečnost.

Během bouřlivého rozchodu Lucii Gelemovou vyhodil z bytu a podle jejích slov se k ní obecně choval velmi hrubě. Ale je potřeba celou událost brát tak, že nic není jen černé a bílé.

"Nemá žádné právo mi vulgárně nadávat a silně opilý a zfetovaný prášky mi vyhrožovat a mediálně mne lživě očerňovat. Nic zlého jsem mu neudělala. Naopak. V poslední době jsem ho například dvakrát odvezla do nemocnice a možná mu tím zachránila život. Já mám naopak o svůj život poslední dny strach, neboť mi i v tomto směru vyhrožoval. Použije-li ještě jedno křivé slovo a neskončí toto mediální sprosté osočování z jeho strany na mou adresu, tak okamžitě zveřejním videa s jeho výpady a kontaktuji policii, protože to, co dělal, naplnilo skutkovou podstatu několika trestných činů," uvedla tehdy Lucie Gelemová ve svém prohlášení, které zaslala redakci ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.