Felix má opět zaječí úmysly, míří za Lucií Gelemovou. Je to velice trapné, říká znechucená Dáda

Dáda Patrasová a Felix Slováček
Dáda Patrasová a Felix Slováček
Foto: Nextfoto
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 4. 5. 2022

Herečka Dáda Patrasová (66) si sotva oddechla po dlouhé manželské krizi, kdy její muž Felix Slováček (78) sedm let žil v paralelním vztahu s výtvarnicí Lucií Gelemovou (39), a už aby se opět začala strachovat. Známý hudebník se totiž nečekaně rozhodl, že se vyrazí podívat na výstavu své expartnerky. "Chci říct, že je to velice trapné," nechala se pro ŽivotvČesku.cz slyšet Dáda Patrasová.

Ještě nedávno se k radosti své manželky Dády Patrasové nechal Felix Slováček slyšet, že jeho bývalá přítelkyně Lucie Gelemová je pro něj mrtvá. Také sama zpěvačka si pochvalovala, že její život je mnohem lepší od té doby, co se se svou sokyní v lásce nemusí potýkat. Připustila však, že člověk nikdy neví, a tak by to možná měla raději zaklepat.

Jak se zdá, ani klepání královně dětských srdcí zrovna nepomohlo, protože o generaci mladší výtvarnice je opět na scéně. V poslední době slaví Lucie Gelemová profesní úspěchy. V Obecním domě v Praze totiž vystavuje svá díla po boku obrazů významného malíře 20. století Vladimíra Komárka (†74) a podpořit ji na vernisáž přišla také řada známých osobností, a to včetně herečky Jiřiny Bohdalové (91), která výstavu dokonce zahajovala. A ačkoli Felixe Slováčka z poměrně pochopitelných důvodů nepozvala na vernisáž, jejich cesty se nyní dost možná znovu shledají.

Pořadatelem výstavy je totiž František Komárek, dlouholetý Felixův kamarád. A údajně právě kvůli němu se hudebník rozhodl, že jej podpoří a na výstavu své expartnerky se s ním půjde podívat. "Abych pravdu řekl, doteď jsem se o to nezajímal, protože jsem nyní pracovně v italském Salernu, ale až přijedu, půjdu se tam s Františkem podívat. Přece jen je to můj kamarád," vysvětlil pro ŽivotvČesku.cz hudebník s tím, že to rozhodně nemá nic společného se zvědavostí, jak se daří jeho bývalé přítelkyni. Jestli to tak skutečně je, ví nyní jen on sám, v každém případě nelze vyloučit možnost, že by se někdejší pár mohl v Obecním domě znovu setkat.

Redakce ŽivotvČesku.cz proto Dádu Patrasovou oslovila s dotazem, co na tuto nepříjemnou novinku říká. Herečka pochopitelně nebyla potěšená, ale nezněla ani překvapeně. "Tohle je pro mě velice špatné téma. Nevěděla jsem o tom a popravdě mě to ani nezajímá. Chci říct jen to, že je to velice trapné," sdělila pro ŽivotvČesku.cz žena, která si již za léta vztahu prošla ledasčím.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.