Pohledná Šárka Vaňková ve společnosti ukázala útlou postavu a prozradila svou váhu

Šárka Vaňková
Šárka Vaňková
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 21. 1. 2023

Historicky první stříbrná česká SuperStar Šárka Vaňková (35) si vyrazila před víkendem do společnosti, kde přítomné okouzlila nejen svým nakažlivým úsměvem, ale o pozornost si řekla i svou skutečně perfektní postavou. Pro ŽivotvČesku.cz prozradila, že za ni vděčí nejen svým genům, ale i vegetariánství, kterému holduje už přibližně pět let. "Začalo to tak, že jsem najednou nemohla jíst vepřové. Bylo mi po něm těžko, necítila jsem se dobře," uvedla s tím, že aktuálně se její váha pohybuje okolo 52 kilogramů.

V současnosti se pohledná Šárka Vaňková věnuje více než zpěvu divadlu. "Ve Strašnickém divadle zkoušíme činohru, která se jmenuje Prezidenti. Je to velmi příjemná komedie, která milovníky divadla zcela jistě potěší, premiéru máme v březnu," přiblížila umělkyně pro ŽivotvČesku.cz, čemu se momentálně plně věnuje.

Zajímavostí je, že uhrančivá Šárka Vaňková ve svém životě před časem změnila gastronomické návyky. Více o tom promluvila pro ŽivotvČesku.cz ve společnosti, kam vyrazila v rámci akce nejznámějšího pánského časopisu. "Začalo to tak, že jsem najednou nemohla jíst vepřové. Bylo mi po něm těžko, necítila jsem se dobře. Potom jsem se začala více zajímat o chov zvířat a zjistila jsem třeba, jak je to s kuřaty ve velkochovech. Takže jsem nakonec vypustila i drůbež," popsala Šárka Vaňková pro ŽivotvČesku.cz svou cestu k bezmasému stravování.

"Řekla jsem si, že ten týden budu jíst spíše těstoviny, saláty, zeleninu a že uvidím, co to se mnou udělá a zda mi maso bude chybět," vysvětlila pro ŽivotvČesku.cz s tím, že očekávaná touha po řízku se překvapivě nedostavila, a tak nic nebránilo tomu, aby v tomto životním stylu zpěvačka pokračovala i nadále. Díky tomu si udržuje stabilní váhu. "V současnosti mám 52 kilogramů a jsem spokojená," dodala.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.