Postava dvacítky a pár vrásek navíc. Pippa Middletonová slaví 38. narozeniny. Běhání mě zachraňuje, přiznala

Pippa Middletonová Matthewsová
Pippa Middletonová Matthewsová
Foto: Showpix
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 6. 9. 2021

Vždy na sebe poutala pozornost a nikdy nestála ve stínu své slavné sestry – vévodkyně z Cambridge (39). Pippa Middletonová si jeden čas získala dokonce i větší mediální pozornost, protože nešlo přehlédnout, že i mladší dcera z rodiny se výrazně povedla. Právě v pondělí 6. září slaví okouzlující tmavovláska 38. narozeniny a po deseti letech, kdy se objevila na královské svatbě v bílých šatech, se přirozeně změnila - stala se manželkou i matkou.

I sestra vévodkyně Kate se dočkala pohádkové svatby, když si na konci května 2017 vzala za manžela britského miliardáře Jamese Matthewse. Necelý rok nato pár oznámil šťastnou novinu, že čekají prvního potomka. Sympatickému páru se narodil chlapec – Arthur Michael William. V březnu loňského roku přivítali na světě další přírůstek, dceru Grace Elizabeth Jane. Dvě těhotenství se přirozeně podepsala na režimu půvabné Pippy, která měla vždy velmi kladný vztah ke sportu a její postavu jí záviděly i mnohem mladší ženy.

"Vyrostla jsem na venkově, takže trávit čas venku a věnovat se sportu mám v krvi. Jako asi každý člověk jsem čelila různým překážkám a výzvám, ale běhání se stalo součástí mé rutiny… Pročistilo mi hlavu, když jsem se cítila zmatená, dalo mi bezpečný prostor předtím, než udělám nějaké zásadní rozhodnutí a také pocit svobody, když jsem zažívala tlaky, které mě táhly dolů. Běhání a obecně sport pro mě vždycky byly světlem v tunelu," připustila Pippa Middletonová v rozhovoru pro magazín Cosmopolitan.

"Během posledních dvou let mě pohltil rodinný život a mateřství – vzaly mi většinu volného času. Běhání a udržování se fit je stále součástí mé týdenní rutiny, ale už ne na takové úrovni, jako tomu bylo dříve," řekla sestra manželky prince Williama.

I když jsou na tváři sympatické brunetky znát viditelné kruhy pod očima z únavy a pár vrásek navíc, stále zůstává velmi krásnou ženou. Jako dvojnásobná maminka si udržuje nadále štíhlou postavu a je v dobré kondici. Pondělí 6. září je pro ni významným dnem, protože slaví 38. narozeniny. A tak se uvidí, zda bude i nadále zrát jako víno podobně jako její sestra Kate.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.