Práce vás může v druhém prázdninovém měsíci týrat i těšit. Jak situaci v zaměstnání mají vyřešit jednotlivá životní čísla, poradila numeroložka

Ilustrační snímek
Ilustrační snímek
Foto: Jiří Rubeš / CNC / Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 5. 8. 2022

Srpen, tedy osmý měsíc v roce, představuje díky číslu, které mu připadlo, v numerologii nekonečno – nekonečnou životní sílu, nekonečně svobodnou duši, nekonečno možností a cest, nekonečnou hojnost, lásku, rozum, cit a předvídavost. To platí pro jednotlivá osudová čísla i v oblasti práce. Co je během druhého prázdninového měsíce čeká, odhalila pro ŽivotvČesku.cz numeroložka Lenka Suchardová.

Podle gregoriánského kalendáře je srpen osmý měsíc v roce. Český název pochází pravděpodobně od zemědělského nástroje - srpu, který se používá při sklizni obilí. Lidé od nepaměti věří, že vliv na jejich životy mají čísla a jejich různé kombinace, obzvláště pak co se týká dat. Proto numeroložka Lenka Suchardová předpověděla, co jednotlivá životní čísla čeká v srpnu v oblasti práce, a poradila, jak si číslo spočítat.

"K životnímu číslu dojdeme sečtením celého data narození. Například pro datum 14. 11. 1993 (1 + 4 + 1 + 1 + 1 + 9 + 9 + 3 = 29 = 2 + 9 = 11= 1 + 1 = 2) je dvojka životní neboli osudové číslo," uvedla Lenka Suchardová pro ŽivotvČesku.cz.

Životní číslo 1

Vše, co se týká zaměstnání nebo práce doma, bude procházet testováním. A to jen proto, aby vám bylo ukázáno, co je pro vás od nynějška to nejlepší. Vyniknou schopnosti i talenty a z práce, která už má z vašeho života odejít, budete nervózní a budou narůstat problémy. Tudíž sledujte, co vám vyhovuje a co vám dodá energii – být buď zaměstnaní, nebo podnikat, v jakém konkrétním oboru, zaměstnat hlavu, ústa či ruce buď sami, nebo naopak v týmu.

Životní číslo 2

Jelikož je letošní srpen silným karmickým měsícem, přenáší nás do našeho nevědomí a do jiných časů. Pokud si dovolíte být v klidu a mít kvalitní spánek, pak se vynoří téma, objeví vize, živý sen v oblasti profese. Velmi silně vás to zasáhne a se samozřejmostí přijmete za realitu, protože je to kus vašeho starého já a vašeho umu, vaše originalita a váš systém. Nebojte se ničeho a nikoho, pokračujte ve své staré práci a budete naplněni štěstím.

Životní číslo 3

Bude nutné být stále aktivní, ve střehu a dělat i ty práce, které vám příliš nevoní. Ve složitějších situacích zapátrejte v paměti a čerpejte ze svých přechozích zkušeností, abyste se vyvarovali chyb. Možná bude nutné sáhnout do odborné literatury nebo manuálů. Ve spokojeném stavu narůstají kreativní schopnosti a dovednosti, tudíž máte ideální příležitost vyzkoušet si něco nového či se zapojit do projektu, technologické inovace, založení webu, spuštění aplikace apod. Nadřízení si vašeho úsilí a tvrdé práce všimnou, za což vás náležitě ocení.

Životní číslo 4

Zbytečně nepřepínejte své síly, není nutné být jen výkonní, draví a nejlepší. Najděte originální řešení nebo nápady, které se dají okamžitě, jednoduše a bez přílišných výdajů uplatnit v praxi. Nejenže všechny ohromíte, ale zvýšíte i jejich zájem a nadšení v týmovou spolupráci. Tímto nebudete na vše sami, úkoly a povinnosti si rozdělíte, navíc se budete moci o někoho opřít. Protože příští týdny budou divoké, vyřiďte a podepište vše důležité, také se ujistěte v tom, že cestu do práce vám nezkomplikuje výluka spoje či oprava silnice. Problémy, překážky a zpoždění budou číhat na každém rohu.

Životní číslo 5

Více sil budete investovat do rodiny a svého fungování či zotavování než do zaměstnání. Pokud nejste v práci spokojeni či se chystají změny, pak buďte v předstihu a v mysli pátrejte, jaký obor a zařazení by vám vyhovovalo. Můžete zkusit brigádu nebo cvičně pohovor.

Životní číslo 6

Stále bude co řešit. A místo toho, aby práce ubývala, tak se více a více hromadí. Vše, co přijde do cesty, byste neměli odkládat, ale prakticky si s tím poradit. Místo spolupráce převládá soutěživost a poměřování s ostatními. Zamyslete se, jestli ono poměřování nepřekročilo laťku slušnosti či zdravého rozumu. Kritika nebo poukazování na něčí neschopnost by se mohla vrátit zpět k vám, takže si pečlivě promyslete, než promluvíte nebo něco uděláte. Nedorozumění, únavné vysvětlování a průtahy by vedly ke snížení vaší výkonnosti i pozornosti.

Životní číslo 7

Ocitnete se na křižovatce a budete nuceni přijmout rozhodnutí, které může ovlivnit vaši budoucnost, a to jak profesionálně, tak i osobně. Ale nebojte se. Budete dobře inspirováni a budete i vědět, jak správně postupovat, kdy souhlasit, kdy mlčet a diplomaticky co a jak činit. Tímto vaším přístupem tak vyplave na povrch to, co vám doposud unikalo, např. napjatá atmosféra, rivalita, žárlivost. Ovládejte své emoce, reagovat agresivně nic nevyřeší. Čekejte, sledujte, seskládejte všechny dílky puzzle do srozumitelného obrázku.

Životní číslo 8

V těchto dnech vás nebude bavit nedělat nic a jen sedět a čekat. Prioritou je určit si nějaký cíl, na který dosáhnete. Práce je všude dost, jen si jí všimnout a nebát se zapojit nebo rozjet své vlastní aktivity. Pak už vám srpnová energie dodá potřebné palivo. Vše je v pohybu a přichází i něco, s čím jste se doposud nesetkali. Zaměřte se na kvalitu a přesnost informací. Berte vážně své vlastní potřeby a nenechávejte se již dále manipulovat okolnostmi, lidmi nebo titulem. S troufalostí se pusťte do všeho, co se kolem vás mihne a něčím zaujme.

Životní číslo 9

Uvědomíte si, jestli činnost, kterou si vyděláváte na živobytí, je tou, kterou děláte rádi a baví vás. Nebo se naopak nudíte, případně dokonce týráte. Pokud vás práce těší, pak si ji v těchto dnech dokážete ještě více zpříjemnit a rozvinout k prospěchu svému i ostatních. V opačném případě nezbývá než učinit změnu, a to buď zůstat a nalézt optimistické detaily, nebo odejít. Prostřednictvím snů, vizí, duchovních průvodců, andělů či vlastnímu otevřenému zrakovému a sluchovému vnímání se vám skládá nová budoucnost, kterou chcete a dříve či později budete žít.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.