Pravda o jejím příteli. Nechci ho do situace kolem manžela Felixe zatahovat, říká Dagmar Patrasová

Dagmar Patrasová a její přítel Vito
Dagmar Patrasová a její přítel Vito
Foto: Nextfoto
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 23. 5. 2021

Hudebník Felix Slováček (77) si musel přiznat, že stojí mezi dvěma ženami. Na jedné straně výtvarnice Lucie Gelemová (38), která s ním chtěla založit rodinu, na straně druhé manželka Dagmar Patrasová (65), která Slováčkovi není lhostejná. Jenže stejně je na tom i Patrasová. Ne jedné straně má silné pouto k manželovi, na straně druhé pořád udržuje vztah s italským partnerem. V rozhovoru pro ŽivotvČesku.cz Dagmar Patrasová potvrdila, že silný vztah nevyprchal. "Do těchto věcí ho ale nechci zatahovat," přiznala žena, která se proslavila jako herečka a zpěvačka.

Kolem Dagmar Patrasové a jejího manžela Felixe Slováčka je živo. Věci se daly do pohybu, když Slováčkova partnerka Lucie Gelemová oznámila rozchod. "Toužím po rodině, životě v rodných jižních Čechách na venkově a s Felixem po sedmi letech společného života ve společné domácnosti zůstáváme přátelé. Bylo to mé rozhodnutí, které vyplynulo z Felixova přístupu," uvedla mladá výtvarnice otevřeném prohlášení.

Dagmar Patrasová pak pro ŽivotvČesku.cz popsala, jak vidí současnou situaci ze svého úhlu. "Není pravda, že by manžel chtěl bydlet u syna. Jakým právem se Gelemová prohlašuje za mluvčí, kde kdo bude bydlet? Je to lež a matení veřejnosti. To, že jí nevyšel její plán s mým manželem, ji neopravňuje k těmto lžím. Ať se paní Gelemová uklidní a stará se o sebe a ne o naši rodinu. Nemá to logiku a o její morálce si lidé už udělali přehled určitě sami. Paní Gelemová si může na svém Instagramu zveřejňovat, co chce. Otázkou je, zda-li je to pravda. Ona pro mě není partner. Lže a vymýšlí si. Předám to právnímu zástupci. Její zasahování do mé rodiny a její pomluvy budu řešit. Myslím, že tímto lhaním si body u mého manžela nenabere," popsala Dagmar Patrasová pro ŽivotvČesku.cz, jak vnímá aktivity Lucie Gelemové.

Sama královna dětských srdcí a úspěšná moderátorka ale také stojí mezi dvěma muži. Nikdy nepřerušila vazby na italského štramáka Vita. Kvůli epidemii koronaviru si hlavně povídají přes sociální sítě.

"Já ho do těchto záležitostí absolutně nechci zatahovat. Je to těžká situace," dodala Dagmar Patrasová pro ŽivotvČesku.cz s tím, že si váží toho, že okouzlující gentleman Vito jí umí být podporou i přes sociální sítě a rozebírá s ní, jak to má doma s manželem Felixem.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.