Předpověď Baby Vangy pro druhou polovinu roku 2020: Obří vodní živel, nemoc prezidenta a atentát

Baba Vanga má prý přesnost ve svých vizích až 80 procent.
Baba Vanga má prý přesnost ve svých vizích až 80 procent.
Foto: Wikipedia / pixabay.com
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 8. 7. 2020

Traduje se, že některá její proroctví se opravdu naplnila. A podle jejích vizí se ještě mnohá mají stát. Jinak tomu není ani pro druhou polovinu roku 2020. Slavná a slepá jasnovidka je ženou, z jejíchž vizí mají mnozí respekt.

Bulharská věštkyně, kterou většina zná jako Babu Vangu (1911–1996) měla jasno, když se podívala do budoucna. A co viděla ve své myslí pro druhou polovinu roku 2020 žena, jejíž předpovědi jsou podle některých zdrojů až na 80 procent přesné? Jen ještě, když odbočíme světu slavná věštkyně s předstihem oznámila příkladem katastrofu jaderné elektrárny v Černobylu, pád komunismu, zkázu ruské jaderné ponorky Kursk či útok na Světové obchodní centrum v New Yorku. Neobyčejně přesná bývá také v předvídání přírodních katastrof, varovala například před zemětřesením v Indickém oceánu a následné ničivé tsunami, které 26. prosince 2004 zasáhlo pobřeží Indonésie.

Ničivé vlny, při kterých zahyne mnoho lidí

Když už jsme zmínili přírodní katastrofy, i letos se mají stát. Problém nastává ve skutečnosti, že pokud jde o zemětřesení či méně ničivé vlny, ty pravidelně lidstvo zažívá každý rok. Ovšem tentokrát má jít o něco skutečně velkého. Pokud jsou její prognózy správné, do roka zasáhne vodní živel tak silně, že budou postiženy části Japonska, Číny, Aljašky a Pákistánu, tomu všemu bude předcházet zemětřesení o síle 7.5 stupně. Zemětřesení a následné tsunami si vyžádají mnoho obětí na lidských životech.

Atentát na Putina

I politika letos zažije pořádný otřes. Podle zatím nenaplněných proroctví Vangy se v ohrožení života ocitne ruský prezident Vladimír Putin. Stane se prý obětí pokusu o atentát, který bude proveden členem jeho vlastního bezpečnostního týmu. Jestli Putin útok přežije, není zcela jasné.

Zdraví prezidenta Trumpa

Potížím se prý nevyhne ani Donald Trump, kterého zastihnou zdravotní komplikace neznámého původu. Prezident sužovaný tajemnou nemocí bude trpět tinnitem, těžkou nevolností a ztrátou sluchu.

Pravda, nebo výmysly?

Pravdou je, že předpovědím na rok 2020 se vyjádřili i skeptici. Podle jejich vyjádření na webových stránkách Skeptics.com jsou proroctví a předpovědi Baby Vangy čistá fikce.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.