Předpověď pro rok 2021: Po vrcholu přijde úpadek a nepokoje, předpovídá vědma

Ilustrační snímek
Ilustrační snímek
Foto: Pixabay.com
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 2. 1. 2021

Deset let jsme šli na vrchol, nyní nás čeká cesta dolů. Duchovní cestu jsme vyměnili za požitky a materiální přístup ke světu i lidem. Když se něčeho bojíme, tak to začne sílit a nakonec nás to pohltí. "Nebudu vyprávět jen o úpadku, že přichází, to cítíme všichni. Chci pomoci lidem, aby viděli a našli svou cestu," uvedla pro ŽivotvČesku.cz vědma Iva Břečková (46) a dodala, že nás čekají velké a náročné změny.

Podle vědmy žijeme v období, kdy lidé začali ulpívat na materiálních hodnotách a ve svých životech povyšují mamon nad lásku a víru. "Rozpadají se vztahy, bohužel se rozpadají i vtahy v rodinách. Rodina vždy byla a je základem státu. Takže co čekat od států, když se již dlouho rozpadají rodiny? Nic na světě není náhoda. Momentálně se nacházíme v období jakési porodní fáze, je to důležité období pro celé lidstvo. Musíme si promyslet hodnoty a vytyčit si nový směr," popsala pro ŽivotvČesku.cz současný stav společnosti vědma.

"Ukázala se mi karta, která mluví o komunikaci. Lidé by měli umět hovořit mezi sebou a měli by se umět dohodnout také s úředníky. Karta také říká, že lidé by se měli umět nad sebou zamyslet. Nad svou uštěpačností, pichlavými vzkazy, nenávistnými frázemi, nad svou vlastní závistí a nepřejícností," uvedla Iva Břečková.

Podle vědmy nás čekají velké změny. V budoucnu nás čeká velká transformace. Něco starého odchází a něco nového nastupuje. Pro mnoho lidí to bude bolestný proces. Vědma vidí velké ztráty pro lidi, kteří lpěli na majetku, financích a práci.

"Pamatujte si, že kdo není připraven ztratit, tak vždy ztratí. Je třeba se naučit vnitřně přijmout úpadek, ztrátu či smrt, než se opravdu uskuteční. A tohle moc lidí právě neumí. Raději zkrátka čekají, jsou negativní a bojují proti všemu a všem, kteří vám něco berou. Jsou jako malé děti, kterým někdo sebral hračky. Velké očekávání vede ke zklamání. Je lepší raději moc neočekávat, aby pak člověk nebyl zklamán," upřesnila vědma pro ŽivotvČesku.cz.

Důležité je umět změny přijmout a nebát se toho, co přichází. Čím více se lidé bojí, tím přibývá nemocných a umírajících. "Sklíčenost se stává normálním stavem. Vnitřní klid nenajdete, dokud svou duši nenaplníte láskou. Nemluvím o sexualitě nebo o lásce k mamonu, ale mluvím o Božské lásce. Soustřeďte se na zvolenou cestu a zbytečně se nerozptylujte negacemi, závistí, sklíčeností, ziskuchtivostí, zkrátka strachem. Dejte ostatním lidem prostor, aby si vybrali, jakou cestu zvolí. Zbavte se předsudků, buďte objektivní. Dotahujte věci do konce a věřte ve spravedlnost," poradila vědma.

"Přijdou obrovské nepokoje a nepříjemná atmosféra. To je trest za zlost, hněv a negativní postoje mezi lidmi. Do března to bude pro lidi hodně těžké. V létě se to zklidní a na podzim znovu začne cyklení. Je třeba na sobě začít pracovat, uchovat si vnitřní klid, uzdravit duši a naplnit ji láskou," dodala pro ŽivotvČesku.cz Iva Břečková svou věštbu.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.