Přibral, zpustl a zestárl: Gerard Butler musel překonat těžké rány osudu. Přišel o dům i svoji lásku

Gerard Butler sice zestárl, ale stále má velké charisma
Gerard Butler sice zestárl, ale stále má velké charisma
Foto: showpix.cz
Publikováno: 9. 1. 2021

Filmová hvězda akčních filmů a romantických komedií. Tak by se dal několika slovy popsat skotský herec Gerard Butler (51), který v posledních letech patří k nejcharismatičtějším mužům Hollywoodu. Čas ale nemilosrdně utíká, stárnutí nelze zastavit a po padesátce je pro něj obtížné dostat se zpátky do formy. Podepsal se na něm i stres a bolest související hned s několika těžkými životními událostmi.

Skotský herec, který to dotáhl až na červený koberec, se výrazně proslavil ve filmu 300: Bitva u Thermopyl, kde předvedl dřinou vypracovanou svalnatou postavou. Po letech už se do takové formy nedokáže dostat tak snadno, a místo aby se držel zajetých hubnoucích kúr Hollywoodu, rozhodl se zůstat normálním chlapem, který má svoje přednosti i nedostatky.

Téměř 190centimetrový rodák z Glasgow neprožíval v posledních letech zrovna šťastné období. Při rozsáhlých požárech v Kalifornii přišel o dům a cennosti, rozešel se s dlouholetou přítelkyní a měl nehodu na motorce, po které skončil se zlomeninami kostí v pravém chodidle. Vráskám, které se na jeho obličeji začaly objevovat, se proto ani nelze divit.

Mezi ženami je charismatický Skot proslulý jako velký svůdník, stejně tak mezi svými kamarády a kolegy z branže. V určitém období dokázal svést snad každou ženu a podle webu Hindustan Times byl hodně překvapen, když v roce 2016 přišlo první razantní a okamžité odmítnutí. V baru mu pohledná dvacetiletá žena řekla s omluvou, že je na ni příliš starý.

Sám Gerard Butler je přesvědčen, že ztráta sexappealu není zapříčiněna nevypracovaným tělem, vráskami, vousy nebo šedinami. "Na ženy vždy působil můj skotský přízvuk, ale ve Spojených státech žiju už dlouho a ztrácím ho. Dnes už moc komplimentů nedostávám," přiznal v rozhovoru pro deník Daily Record.

Oblíbený herec Gerard Butler (51) se proslavil v romantických i historických či akčních fi...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu