Přišla o práci a rozhodla se změnit život od základu. Mladá žena se proměnila v lidskou Barbie a vzhledem vydělává miliony

Grace Taylorová
Grace Taylorová
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 12. 11. 2021

Překvapivě i tak negativní událost, jakou je ztráta zaměstnání, může někomu změnit život k lepšímu. Dokonalým příkladem je Grace Taylorová (29) z britského Horshamu, která kvůli pandemii a snižování stavů ve firmě, ve které pracovala, dostala výpověď. Rozhodla se od základu změnit, investovala do plastických operací a její vzhled jí dnes díky sociálním sítím vydělává balík.

Sotva začala pandemie koronaviru, Grace Taylorová v březnu 2020 přišla o práci. Přestože zpočátku byla zarmoucená, nakonec se rozhodla, že volný čas využije k proměně v člověka, jakým vždy toužila být. Začala investovat do plastických operací, založila si profily na sociálních sítích a díky nim nyní vydělává mnohem víc peněz, než na jaké mohla v běžné práci dosáhnout.

"Když se nad vším zamyslím zpětně, tak ztráta zaměstnání v kanceláři mi nabídla největší příležitost v mém životě. Už v době, kdy jsem pracovala, jsem přemýšlela nad tím, jestli pro mě existuje jiná životní cesta, kterou bych se mohla vydat," cituje Grace britský deník The Sun. Mladá Britka byla vždy fascinována panenkami Barbie a tak se po vyhazovu začala v jednu měnit.

Grace věděla, že najít novou práci v době pandemie nebude jednoduché, tak ji shánět ani nezačala a vydala se vlastní cestou. "Byla jsem nezaměstnaná, ale k zaplacení účtů jsou potřeba peníze a mé rezervy nebyly nekonečné. Investovala jsem především do sebe a byl to risk, ale rozhodně to nebyla chyba," řekla pohledná blondýnka, která byla ještě před rokem a půl zcela jiným člověkem.

"Díky své proměně jsem se mohla stát modelkou a influencerkou. Za uplynulý rok jsem vydělala 3 a půl milionu a věřím, že to bude ještě stoupat," dodala Grace Taylorová, která se díky plastickým operacím a dalším úpravám změnila z nenápadné brunetky v nepřehlédnutelnou blondýnku.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.