Přiznala závislost. Bez tohohle si Zuzana Bubílková neumí představit život. Zvládá to i bez Jiřího Krampola

Moderátorka Zuzana Bubílková
Moderátorka Zuzana Bubílková
Foto: Profimedia
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 24. 1. 2022

Moderátorka Zuzana Bubílková (69) patří mezi skutečně nestárnoucí dámy. A není divu, protože na své kondici vytrvale pracuje. Nebojí se dokonce ani posilovny. "Když třeba dva dny vynechám, hned se cítím divně," přiznala pro ŽivotvČesku.cz známá publicistka.

Existují lidé, kteří nevydrží chvíli v klidu na jednom místě. A k nim patří také moderátorka Zuzana Bubílková, která překvapila tím, jak moc je sportovně aktivní, přestože řada jiných si v jejím věku již jen užívá důchod na chatě. Pro ŽivotvČesku.cz prozradila, co jí pomáhá k tomu, aby byla stále v kondici.

"Chodím už asi třicet let do posilovny. Chtěla bych se tomu ale věnovat ještě víc, jen doteď nebyl čas. Nyní mi ale kvůli pandemii odpadla řada vystoupení, a tak budu moci být více času v tělocvičně," řekla pro ŽivotvČesku.cz Zuzana Bubílková s tím, že posilování není zdaleka jediný sport, kterému se pravidelně věnuje. Paradoxem na situaci je, že ještě nedávno navštěvovala »fitko« s Jiřím Krampolem (83). Kvůli tomu, že aktuálně mezi nimi jsou vlažné vztahy, chodí cvičit sama.

"Nejsem vůbec ten typ, že bych každé ráno před zrcadlem zkoumala, co mi zase kde přibylo na ksichtu za vrásku. Na to mě vůbec neužije a ani mě to moc nezajímá. Ale co pro sebe dělám, tak to, že každý den doma pravidelně cvičím," vysvětlila moderátorka pro ŽivotvČesku.cz s tím, že už si svůj život bez pravidelného pohybu neumí vůbec představit.

Ráda si prý jde také zaběhat. V zimě se tomu však vyhýbá, protože má obavy, že by mohla například uklouznout a zranit se. "Místo toho ale občas ráda zajdu třeba do bazénu," dodala pro ŽivotvČesku.cz Zuzana Bubílková další pohybovou aktivitu, kterou vykonává.

Se svým nasazením - využívá dokonce služeb trenéra - hravě strčí do kapsy i mnohem mladší ročníky. Bez pohybu už Zuzana prý jednoduše nemůže být a doufá, že to tak ještě dlouho bude.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.