Problémy s dechem i srdcem. Přichází náročné novoluní v Býku. Vědma přiblížila, koho ovlivní nejvíce

Helen Stanku
Helen Stanku
Foto: Se svolením Helen Stanku
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 11. 5. 2021

Novoluní vstoupí v úterý 11. 5. do znamení Býka. Lidé náchylní ke stresům se nyní mohou cítit více v napětí. Postará se o to konjunkce Luny s Uranem. "Je to skvělý čas pro dobré nákupy, rozhodování se o svých financích a potřebách, učení i ukládání hotovosti na zadní vrátka," uvedla pro ŽivotvČesku.cz vědma Helen Stanku. Popsala také, na jakých částech těla se vliv novoluní nejvíce podepíše.

V úterý možná v souvislosti s novoluním v Býku pocítíte tíhu na srdci. U někoho se mohou projevit dýchací problémy a otoky nohou. Ideální je dopřát si procházku na čerstvém vzduchu a také si dát hořčík, který je obsažený v banánech či v oříšcích.

"Někteří využijí sílu novoluní pro vykonání vlastních rituálů, pro nastartování toku hojnosti a dosažení svých přání. Někdy stačí se v klidu zamyslet, kdo jsme, co jsme dokázali, co chceme dokázat a co kvůli tomu změníme a co nastavíme lépe," uvedla pro ŽivotvČesku.cz vědma Helen Stanku.

Během novoluní si dopřejte relax a na chvilku vypněte. "Býk dbá i o to, abyste se cítili ve svém těle komfortně. Můžete zauvažovat nejenom o dietě. Nyní je spíše čas dopřát uspokojení svým smyslům. Chuti, čichu a hmatu. Tedy si dopřejte něco dobrého a užívejte život," radí Helen Stanku.

Podle vědmy je ideální uvažovat nad tím, jak byste mohli zlepšit svůj život. Také se nesmíte zapomenout pochválit. "Připomeňte si, co všechno umíte, jaké máte talenty, co chcete, jací jste a co už jste v životě všechno dělali. Dopřejte si konečně trochu uznání i pro sebe. Nikdy není pozdě s tím začít a dnešní konstelace tomu přejí," vysvětlila Helen Stanku pro ŽivotvČesku.cz.

Od věci nebude ani úvaha nad penězi a svými blízkými. "Propočítejte peníze, které můžete získat třeba přivýdělkem anebo tím, že prodáte zbytečné věci. Myslete také na své nejbližší. Měli nedávno nápady a plány, třeba by se dalo zauvažovat o jejich společné realizaci," uvedla pro ŽivotvČesku.cz uznávaná vědma.

Vědma se podělila i o rituál na vábení peněz. "Tak, jak mušky a včelky ke sladkému medu letí, tak ať peníze se na mne lepí. Pro dobro mé a všeho a všech zúčastněných. Staň se napořád a hned, tady a teď," sdělila Helen Stanku s tím, že tato slova je třeba pronést nad vědrem vody, ve kterém pak rozpustíte lžíci lučního medu. V té vodě se dle starých rad doporučuje o půlnoci umýt a nechat volně oschnout.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.