Proměna, která bere dech. Odpočatá Dáda Patrasová po dovolené vyrazila k holiči a je k nepoznání. Ukázala mladistvý vzhled i štíhlou postavu

Felix Slováček a Dagmar Patrasová
Felix Slováček a Dagmar Patrasová
Foto: Jiří Hadač / CNC / Profimedia
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 5. 7. 2022

Herečka Dáda Patrasová (66) v poslední době bojovala s řadou nepříjemných situací - v květnu bourala pouhých pár set metrů od domu a posléze se zmateně procházela po pražských Vinohradech. Svým extempore navíc natolik rozzlobila svého manžela Felixe Slováčka (79), že ji nepozval na svou vlastní narozeninovou oslavu ani rodinnou dovolenou s dětmi. Po smolném květnu a červnu spolu však dlouholetí manželé na dovolenou konečně vyrazili a zdá se, že Dádě to pořádně prospělo, ačkoli sama svůj vzhled přisuzuje spíše genetice. "Myslím, že je to prostě štěstí," řekla s úsměvem pro ŽivotvČesku.cz.

Na sociální síti Instagram se Dáda Patrasová, ikona 80. let, pochlubila novou úpravou vlasů pomocí brazilského keratinu, která její kštici pořádně omladila. To však zdaleka není všechno. Snímek totiž odhalil také její perfektní make-up a štíhlou postavu, kterou by královně dětských srdcí mohly závidět i mnohem mladší ženy.

Barevné šaty s lodičkovým výstřihem zpěvačce a herečce velmi lichotí a ukazují jak pěkný tvar těla, tak štíhlé nohy, které jsou skutečně výstavní. "Já se teď úplně stydím, protože bych asi měla odpovědět, jak strašně cvičím nebo něco takového, ale skutečnost je taková, že pro svou krásu kromě návštěv kadeřníka nedělám opravdu vůbec nic," odpověděla pro ŽivotvČesku.cz Dáda Patrasová na otázku, jak svou figuru udržuje.

"Moji rodiče až do vysokého věku vypadali mnohem mladší, než byli. A postavu jsem podědila po babičce z tatínkovy strany, která neměla v podstatě skoro žádné tuky. A tak si myslím, že je to prostě štěstí," zamyslela se herečka pro ŽivotvČesku.cz.

Dovolená v Tunisu, kterou strávila herečka s manželem a jejich dlouholetým přítelem, hercem Jiřím Krampolem (83), jí očividně prospěla. Herečka totiž na snímku působí rozhodně mnohem více svěží a odpočatě, než tomu bylo v předchozích týdnech.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.