Prosinec očima kartářky: Pozor na Štědrý den, varuje. Silvestr má tak dobré aspekty, že se na popáleninovém centru unudí

Vědma Michaela Kudláčková
Vědma Michaela Kudláčková
Foto: Martin Pekárek / CNC / Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 4. 12. 2021

Herečka a vědma Michaela Kudláčková (52) využila své astrologické dovednosti, aby zjistila, jaký bude zbytek prosince a jak budou vypadat Vánoce. Postavení planet je poměrně příznivé, přesto jsou dny, na které je potřeba si dávat pozor a být během nich obezřetní. Mezi ně spadá i 24. prosinec. "Bude to silné, nečekané, zvratové. Mělo by se to týkat vlády, ale nejsou tam omezující faktory, takže to není o tom, že by na Štědrý den třeba vyhlásili lockdown," řekla pro ŽivotvČesku.cz Michaela Kudláčková a prozradila, jaké další dny budou zásadní.

Už za necelé tři týdny rodiny usednou ke štědrovečerní večeři, pochutnají si na bramborovém salátu s kaprem či řízkem, rozdají si dárky a budou si užívat nefalšovanou vánoční atmosféru u pohádek. Podle vědmy Michaely Kudláčkové by letošní Vánoce měly být poklidné a za celý prosinec se najde jen pár dní, během kterých bude potřeba obezřetnosti.

"Vánoce budou klidné, nevidím moc aspektů, které by ukazovaly na extrémní průšvih. Podle postavení Venuše by dokonce covidová vlna měla jít postupně směrem dolů. Jediné, před čím bych varovala, s ohledem na to, jak planety stojí, je přímo Štědrý den. Na druhé straně by to nemuselo zasáhnout přímo nás, sejmout nám to kapra ze stolu. To postavení planet je totiž podobné, jaké bylo, když Zeman cestoval do nemocnice, z nemocnice, do nemocnice," řekla pro ŽivotvČesku.cz Michaela Kudláčková, co si Štědrý den připraví.

Podle postavení planet se dá očekávat, že události Štědrého dne se budou týkat vlády, běžných občanů by se ale osobně dotknout neměly. Vědma zpozorovala stejnou konstelaci jako v době, kdy byl prezident hospitalizovaný kvůli zdravotním problémům v nemocnici, nevylučuje tedy, že situace 24. prosince se bude nějak dotýkat právě jeho osoby. Může se ale týkat i někoho jiného na vysoké pozici.

"Může to být samozřejmě cokoliv. Ale bude to silné, nečekané, zvratové. Mělo by se to týkat vlády, ale nejsou tam omezující faktory, takže to není o tom, že by na Štědrý den třeba vyhlásili lockdown. V prosinci je to jediný zásadní den, který je opatřený takovými aspekty. Může se to znovu týkat Miloše Zemana, protože planety jsou téměř stejné jako předtím, ale může se to týkat kohokoliv z vlády, ne nutně prezidenta. A může jít o jiný zásadní problém ze strany nejvyšších autorit, nikoliv pouze zdravotní," upřesnila události Štědrého dne pro ŽivotvČesku.cz známá vědma.

Už v polovině příštího týdne bude potřeba myslet především na své zdraví a nepřetěžovat se. Podle astroložky by byl nesmysl se spoléhat na štěstí. Týden poté se ale situace zlepší a lidé se mohou těšit na příval energie, díky kterému se přípravy na svátky včetně úklidu nebudou zdát tak únavné.

"Mezi 7. a 8. prosincem by neměli cestovat a neměli by se přepínat, nespoléhat na štěstí, Jupiter bude v takovém postavení, že kliku mít nebudeme. Slunce bude v opozici, takže mohou přijít nepříjemné zprávy z rodiny. Minimálně od 13. prosince nám bude lépe energeticky, budeme mít víc potenciálu. Budeme aktivnější a budeme mít větší chuť něco dělat. Lidé by měli dávat pozor, aby se 19. prosince při úplňku nehádali, ale ten aspekt je zanedbatelný," popsala pro ŽivotvČesku.cz vědma, jaké dny budou zásadní.

Ke konci prosince neodmyslitelně patří i Silvestr a s ním související oslavy začátku nového roku. Tento den bývá obvykle složitý především pro záchranáře, hasiče a policisty. Vědma ale říká, že letos budou planety v tak dobrém postavení, že příliš dramatických situací souvisejících s oslavami očekávat nelze.

"V pondělí 27. prosince by lidé měli být opatrní na svou tělesnou schránku, aby si na ledovém chodníku nezlomili kostrč. Na druhou stranu Silvestr má tak fantastické aspekty, že si myslím, že na popáleninovém centru se unudí k smrti," dodala Michaela Kudláčková pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.