První narozeniny oslaví za pár dnů. Bohuš Matuš se pochlubil snímky své dcery, jejíž hezký obličej je magnetem na zvídavý pohled

Zpěvák Bohuš Matuš s manželkou a dcerou
Zpěvák Bohuš Matuš s manželkou a dcerou
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 18. 11. 2021

Bohuš Matuš (48) se před necelým rokem stal poprvé otcem. Jeho tehdy sedmnáctiletá partnerka, dnes manželka, Lucie (18) mu 5. prosince v pozdních večerních hodinách přivedla na svět dceru, která dostala jméno Natálie. Už za pár dnů oslaví svůj první rok života a oba rodiče mají velké plány. "Oslava se bude konat v rodinném parku v pražských Dolních Měcholupech a na dárcích nebudeme šetřit," svěřil pro ŽivotvČesku.cz zpěvák, který se pochlubil několika snímky, z nichž je patrné, že dcera roste jako z vody. Navíc pyšný otec uvedl, že se velmi často setkává s názorem, že jeho potomek je celý on.

Letos v květnu se Bohuš Matuš a Lucie Palkaninová (18) stali manželé. Mají za sebou dvě stěhovaní, než našli ideální bydlení, ve kterém mají všichni dostatek prostoru. Začátkem loňského října našli zázemí v panelákovém bytě o velikosti 3+1 v pražských Bohnicích, odkud se stěhovali letos v září. Rozhodli se pro pronájem prostornějšího rodinného domu se zahradou v Dolních Chabrech.

"Stalo se tak, abychom měli každý svůj prostor, což je pro nás důležité. Dcera má svůj pokojíček a manželka může kdykoliv na zahradu, to je velká výhoda," vysvětlil pro ŽivotvČesku.cz představitel řady muzikálových rolí, který si v panelákovém bytě nerozuměl s jedním ze svých sousedů, což se rovněž v rozhodnutí o změně domova promítlo.

Podle otce malé Natálky se setkává často s názorem, že dcera zdědila podobu po něm. "Hodně lidí v mém okolí zmiňuje, že je mi podobná. Ale to holčičky většinou bývají po tatíncích, aspoň si to myslím. Jak roste, tak je to více vidět. Teď nás čeká oslava prvních narozenin, na které se moc těšíme. Jak jsem prozradil, plánujeme party v rodinném parku, kam přijdou naši přátelé. Otázka je, jak to bude ohledně epidemie," uvedl Bohuš Matuš pro ŽivotvČesku.cz.

Ohledně druhého dítěte, o čemž zpěvák několikrát v minulosti mluvil, jsou oba rodiče v současnosti zdrženlivější. V červnu jeho manželka prodělala operaci břišní kýly a lékaři početí potomka s ohledem na zdravotní stav doporučili odložit. "Od operace rok, takže to není na programu dne. Do budoucna ale oba chceme ještě jedno dítě. Já bych si přál kluka," dodal pro ŽivotvČesku.cz zpěvák, jehož dcera přišla na svět loni 5. prosince ve 22:47 a vážila téměř čtyři kilogramy.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.