První slova jeho manželky. Vratislav Mynář nehodlá odstoupit. Krásná Alex zaslala SMS zprávu

Alex Mynářová a Vratislav Mynář
Alex Mynářová a Vratislav Mynář
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 19. 10. 2021

Vedoucí kanceláře prezidenta Vratislav Mynář (54) uvedl, že jediným, kdo ho může odvolat, je prezident Miloš Zeman (77). který je v současnosti hospitalizován v Ústřední vojenské nemocnici na jednotce intenzivní péče. Z jeho slov se dá usoudit, že dobrovolně odstoupit nemá v plánu. Jeho rezignaci doporučila řada politiků. Redakce ŽivotvČesku.cz oslovila kancléřovu půvabnou manželku Alex (38) s dotazem, jak situaci ohledně svého muže vnímá a zda by podle ní měl odstoupit. "K tomu se vůbec vyjadřovat nebudu. Nezlobte se," stálo v odpovědi zaslanou SMS zprávou.

Moravská svatba kancléře Vratislava Mynáře a moderátorky Alexandry Mynářové (Noskové) se odehrála v kostele v Osvětimanech, kde si novomanželé řekli své »Ano« a dali první manželský polibek. Stalo se tak v únoru roku 2015. Za svědka jim byl prezident Miloš Zeman (77), mezi svatebčany nechyběla ani první dáma Ivana (56). Od té doby tvoří manželé stabilní dvojici. Vychovávají společně dvě děti - chlapce Vratislava a Viktora.

Rušno kolem vedoucího Kanceláře prezidenta začalo být ohledně zdravotního stavu hlavy státu. Předseda Senátu Miloš Vystrčil (61) v pondělí konstatoval, že kancléř Mynář měl už od minulé středy zprávu lékařů o prezidentově stavu, v níž se konstatovalo, že není schopen výkonu pracovních povinností. Prezidentská kancelář ale o zdraví hlavy státu neinformovala. Navíc umožnila, aby jej o den později navštívil předseda Poslanecké sněmovny Radek Vondráček (47).

Policie začne s ohledem na informace, které zazněly na Vystrčilově pondělní tiskové konferenci, prošetřovat možné protiprávní jednání, ve kterém lze spatřovat znaky trestných činů proti republice.

V současnosti Vratislav Mynář uvedl, že ze své funkce nehodlá odstoupit a odvolat ho může jen prezident. Jeho manželka Alex Mynářová odmítla jednání svého manžela komentovat. "K tomu se vůbec vyjadřovat nebudu. Nezlobte se," stálo v odpovědi, kterou manželka vedoucího Kanceláře prezidenta republiky zaslala SMS zprávou do redakce ŽivotvČesku.cz.

Moderátorka Alex Mynářová (38) se ještě donedávna pyšnila dlouhými kadeřemi. S létem se al...

Leoš Mareš (45) před pár dny oznámil radostnou novinu. A to, že s krásnou manželkou Monikou (40) jsou v očekávání prvního společného potomka. Teď populární moderátor zveřejnil snímek, na němž jeho osudová žena se poprvé veřejně pochlubila zakulacujícím se bříškem. "My baby," okomentoval dojemnou fotografii moderátor, na němž má Monika Marešová andělská křídla vytvořená osvětlením.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu