První slova Lely po »nevěře«. Pro Život v Česku vysvětlila, co se stalo mezí ní a Karlosem

Lela prožívá těžké období.
Lela prožívá těžké období.
Foto: Archiv Lela Ceterová / Octagon

Smutný příběh se odehrává mezi bijcem Karlosem Vémolou (35) a jeho partnerkou Lelou. Dcerka Lilinka se jim narodila v prosinci, a teď se zdá, že bude vyrůstat bez tatínka. Lela pro Život v Česku se vyjádřila, co se mezi ní a Karlosem stalo.

Za vše může Karlosův výlet do francouzského Saint-Tropez. Populární zápasník se na Instagramu pochlubil snímkem s kamarády, Lela mu ale nevěří. „A ty dvě ku*vy, co s tebou letěly, vás fotí? Proč si s nimi foto nedáš?“ napsala mu nasupeně pod snímek na Instagramu.

Zřejmě měla na mysli dvojici hříšnic Adélu s Denisou, jejichž momentka s Vémolou z »místa činu« se objevila na internetu.

Nehraj to na Instagramu na rodinu. Hodně lidí ví, že zrovna ty anděl nejsi a mně už došla trpělivost. Lhaní už bylo dost!“ pokračovala v komentáři Lela.

Karlos se mezitím objevil i na videu sexy Denisy, jak si užívá slunnou pláž v Saint-Tropez. Je tak evidentní, že MMA zápasník tak trochu přichází o rodinu. A důvod? Za vším hledej ženu...

Pro Život v Česku Lela vysvětlila, co se stalo. "Zazmatkovala jsem. Mám toho hodně. Pukly mi nervy. To se stává," dodala pro ŽvČ Lela.

Zpěvačka Martina Pártlová (42) se stala poprvé maminkou. Radostnou informaci na sociálních...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu