První slova Lely po »nevěře«. Pro Život v Česku vysvětlila, co se stalo mezí ní a Karlosem

Lela prožívá těžké období.
Lela prožívá těžké období.
Foto: Archiv Lela Ceterová / Octagon

Smutný příběh se odehrává mezi bijcem Karlosem Vémolou (35) a jeho partnerkou Lelou. Dcerka Lilinka se jim narodila v prosinci, a teď se zdá, že bude vyrůstat bez tatínka. Lela pro Život v Česku se vyjádřila, co se mezi ní a Karlosem stalo.

Za vše může Karlosův výlet do francouzského Saint-Tropez. Populární zápasník se na Instagramu pochlubil snímkem s kamarády, Lela mu ale nevěří. „A ty dvě ku*vy, co s tebou letěly, vás fotí? Proč si s nimi foto nedáš?“ napsala mu nasupeně pod snímek na Instagramu.

Zřejmě měla na mysli dvojici hříšnic Adélu s Denisou, jejichž momentka s Vémolou z »místa činu« se objevila na internetu.

Nehraj to na Instagramu na rodinu. Hodně lidí ví, že zrovna ty anděl nejsi a mně už došla trpělivost. Lhaní už bylo dost!“ pokračovala v komentáři Lela.

Karlos se mezitím objevil i na videu sexy Denisy, jak si užívá slunnou pláž v Saint-Tropez. Je tak evidentní, že MMA zápasník tak trochu přichází o rodinu. A důvod? Za vším hledej ženu...

Pro Život v Česku Lela vysvětlila, co se stalo. "Zazmatkovala jsem. Mám toho hodně. Pukly mi nervy. To se stává," dodala pro ŽvČ Lela.

Proslavil se jako bystrý a tajuplný Patrick Jane v televizním seriálu Mentalista, který po...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.