První záběry ze svatebního dne Karlose Vémoly. Budoucí manžel Lely Ceterové na lodi ukázal, koho ze slavných pozval. Nechybí snoubenec Lucie Bílé

Karlos Vémola, Lucie Bílá a Radek Filipi
Karlos Vémola, Lucie Bílá a Radek Filipi
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 28. 7. 2022

A je to tady. Už dnes (čtvrtek) se stane z Karlose Vémoly (37) ženáč. Do svazku manželského vstoupí se svou snoubenkou Lelou Ceterovou (33). Redakce ŽivotvČesku.cz před pár dny získala první detaily z chystané veselky, která rozhodně nebude ochuzena o pompéznost. O její organizaci promluvila budoucí nevěsta. "Vůbec nejsem nervózní, naopak se strašně těším," odhalila pro ŽivotvČesku.cz v úvodu své pocity partnerka a již brzy manželka známého MMA zápasníka, který aktuálně zveřejnil první záběry ze svého velkého dne. Mezi pozvanými je řada známých tváří.

Svatba sledovaného páru bude podle všeho pořádná show - alespoň to slibují první záběry, které MMA zápasník sdílel na svém Instagramu. Rozhodně se nejedná o nějakou komorní událost jen v rodinném kruhu. Naopak na videu je řada známých tváří. Jednou z nich je snoubenec zpěvačky Lucie Bílé (56) - kulturista Radek Filipi (39). Na záběrech je vidět i svědek zápasníka lobbista Ivo Rittig (59).

Že půjde o velkou akci, svědčí i počet svatebních hostů. "Je pozváno 200 lidí a další známí za námi dorazí ještě večer na raut," svěřila před pár dny pro ŽivotvČesku.cz maminka dvou dětí, dcery Lili (2,5) a syna Rockyho (7 měsíců). Veselka by měla být luxusní a extravagantní.

"Momentálně jsou přípravy v plném proudu, stará se o nás svatební agentura, se kterou jsme měli mnoho a mnoho schůzek. Jsem za to ráda, protože já i Karlos toho máme docela hodněVůbec nejsem nervózní. Jsem společenská a na lidi zvyklá. Naopak se moc těším. Koukala jsem tedy raději i na počasí, má být 27 stupňů, tak to je fajn. Ale jinak myslím, že teď budu mít tolik starostí a práce, že na stres ani nebude čas," uvedla začátkem týdne pro ŽivotvČesku.cz.cz vnadná plavovláska ohledně dotazu, zda krátce před svým velkým dnem vše stíhá a hraje u ní prim i nervozita.

A protože si budoucí novomanželé uvědomují, že jejich svatba bude patřit mezi hlavní události léta, rozhodli se o ni podělit s novináři. "Exkluzivně jsme se dohodli s jedním společenským deníkem, který bude s námi celý den. Aby o to ale nepřišla i jiná média, uděláme v půl osmé večer takové mediální okénko, kam budou moci zástupci médií dorazit a udělat fotky, natočit nás, zeptat se," nastínila program velkého dne Lela Ceterová pro ŽivotvČesku.cz.

Sňatek měla vnadná blondýna se zápasníkem bojových umění MMA uzavřít už loni 28. července. Bohužel přišly zdravotní potíže, influencerka procházela rizikovým těhotenstvím a český Terminátor, jak si Karlos Vémola přezdívá, zase léčil nepříjemné zranění.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.