Půvabná zpěvačka Markéta Konvičková přiznala, že s partnerem se vídají minimálně. Rozpovídala se, co je čeká do budoucna

Markéta Konvičková
Markéta Konvičková
Foto: Nextfoto
Lucie Tůmová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 3. 6. 2022

Markéta Konvičková (28) se rozpovídala o tom, jak je šťastná, že se zase může věnovat muzice, i o tom, jak stráví prázdniny s rodinou. "Vždyť já mám vlastně dovolenou pořád," usmívala se maminka malé Amálky (1,5) pro ŽivotvČesku.cz. Její partner René Kubeš, který je pilotem, doma příliš nebývá. I tak spolu ale všichni vyrazí hned na několik cest.

Zpěvačka, stejně jako ostatní umělci, nemohla během pandemie vystupovat. Přitom plánovala, že si odskočí ke své profesi už brzy po porodu dcery Amálky. Bohužel nastala epidemie a letos v lednu se k tomu ještě přidal nehezký úraz, když uklouzla po hračce.

"Noha už je naštěstí úplně v pořádku. Mám tam tedy jizvu, takže na šaty a sukně ještě nejsem úplně připravená, ale je to zahojené a můžu se zase naplno věnovat dceři," řekla pro ŽivotvČesku.cz mladá maminka, jež je šťastná, že zase může zamířit na pódia.

Máme teď s kapelou vystoupení každý víkend a je to moc fajn. "Amálka moji nepřítomnost zvládá fantasticky," svěřila se redakci. Hlídání zajišťují především babičky, protože partner, který je pilotem, mnoho času nemá.

"Je pořád pryč, navíc létá pro soukromého majitele a musí být neustále k dispozici, takže je těžké cokoli plánovat dopředu," popsala rodinnou situaci pro ŽivotvČesku.cz Markéta Konvičková, která tuto sobotu vystoupí na charitativní akci Běh pro paraple v Praze.

Blondýnka také prozradila, že celá rodina ráda cestuje. Ona sama se akorát vrátila z pracovní cesty z Milána a už v červnu odjíždějí všichni společně do Chorvatska. Tím ale jejich letní cesty nekončí.

"Je to zatím otevřené, ale myslím, že i v červenci, srpnu a září někam aspoň na pár dní vyrazíme. Když má partner trochu volna, koupíme si letenky a hned druhý den vyrážíme. Mám moc ráda například Řím, kam bych se zase ráda podívala a ukázala ho Amálce, i když ta si z toho ještě nic pamatovat nebude," zakončila zpěvačka povídání pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.