Půvabná zpěvačka Markéta Konvičková přiznala, že s partnerem se vídají minimálně. Rozpovídala se, co je čeká do budoucna

Nextfoto
Markéta Konvičková
Foto: Nextfoto
Lucie Tůmová | Redaktorka
lucie.tumova@zivotvcesku.cz
Publikováno: 3. 6. 2022

Markéta Konvičková (28) se rozpovídala o tom, jak je šťastná, že se zase může věnovat muzice, i o tom, jak stráví prázdniny s rodinou. "Vždyť já mám vlastně dovolenou pořád," usmívala se maminka malé Amálky (1,5) pro ŽivotvČesku.cz. Její partner René Kubeš, který je pilotem, doma příliš nebývá. I tak spolu ale všichni vyrazí hned na několik cest.

Zpěvačka, stejně jako ostatní umělci, nemohla během pandemie vystupovat. Přitom plánovala, že si odskočí ke své profesi už brzy po porodu dcery Amálky. Bohužel nastala epidemie a letos v lednu se k tomu ještě přidal nehezký úraz, když uklouzla po hračce.

"Noha už je naštěstí úplně v pořádku. Mám tam tedy jizvu, takže na šaty a sukně ještě nejsem úplně připravená, ale je to zahojené a můžu se zase naplno věnovat dceři," řekla pro ŽivotvČesku.cz mladá maminka, jež je šťastná, že zase může zamířit na pódia.

Máme teď s kapelou vystoupení každý víkend a je to moc fajn. "Amálka moji nepřítomnost zvládá fantasticky," svěřila se redakci. Hlídání zajišťují především babičky, protože partner, který je pilotem, mnoho času nemá.

"Je pořád pryč, navíc létá pro soukromého majitele a musí být neustále k dispozici, takže je těžké cokoli plánovat dopředu," popsala rodinnou situaci pro ŽivotvČesku.cz Markéta Konvičková, která tuto sobotu vystoupí na charitativní akci Běh pro paraple v Praze.

Potraviny jsou čím dál tím dražší a řada výrobců řeší, jak to udělat, aby si koncový zákazník kupoval jejich zboží pořád stejně i přes zvyšující se míru inflace, která v současnosti je více než čtrnáctiprocentní. V obchodech si tak mnoho lidí ani nevšimlo, že se zmenšují jejich oblíbené produkty. Pokud potravinářská firma uvede na trh například menší skleničku džemu, může si účtovat vyšší jednotkovou cenu, a přitom se opticky vyhnout »zdražení«, které by snížilo prodej. "Skutečně jdeme do doby, kdy si spotřebitelé budou muset dávat větší pozor na to, co ve skutečnosti nakupují," řekl pro ŽivotvČesku.cz ekonom Štěpán Křeček a o takzvané »skryté inflaci« promluvil.

Blondýnka také prozradila, že celá rodina ráda cestuje. Ona sama se akorát vrátila z pracovní cesty z Milána a už v červnu odjíždějí všichni společně do Chorvatska. Tím ale jejich letní cesty nekončí.

"Je to zatím otevřené, ale myslím, že i v červenci, srpnu a září někam aspoň na pár dní vyrazíme. Když má partner trochu volna, koupíme si letenky a hned druhý den vyrážíme. Mám moc ráda například Řím, kam bych se zase ráda podívala a ukázala ho Amálce, i když ta si z toho ještě nic pamatovat nebude," zakončila zpěvačka povídání pro ŽivotvČesku.cz.

Nezištná pomoc bližním s sebou bohužel přináší i smutné události. Na zámku v Osečanech tak momentálně probíhá smutek. Jedna z žen, kterou Dan Krejčík (27) a Matěj Stropnický (38) ubytovali na zámku, totiž podlehla vážné nemoci. O smutné události pár informoval na sociální síti. "Nezlobte se, je to citlivá věc. Nebudeme ji teď komentovat. Potřebuje to čas," uvedl pro ŽivotvČesku.cz mladší z partnerů těžkým hlasem.

Oblíbený moderátor a příležitostný zpěvák Leoš Mareš (46) se na sociální síti pochlubil fo...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu