Realita bez retuše. Iva Kubelková ukázala v plavkách na zahradě StarDance se sekačkou

Iva Kubelková
Iva Kubelková
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 19. 9. 2023

Tančit lze na parketu, ale i na zahradě. V případě Ivy Kubelkové, která je účastnicí další řady show StarDance, to je možné v obou případech. V domácím prostředí tanečního partnera Martina Prágra vyměnila za sekačku a ukázala »sambu na trávníku«, a to jen v plavkách. Postavu má někdejší hvězda přehlídkových mol skvostnou. Vděčí za ni stravě, která jí vyhovuje. "Pravdou je, že jsem letitý vegetarián. Místo klasického masa si ale občas dopřeji rybu," prozradila v minulosti pro ŽivotvČesku.cz.

Na podzim bude Česká televize opět vysílat oblíbenou taneční show StarDance. Jednou ze soutěžících osobností je tentokrát také legenda českého modelingu Iva Kubelková. První večer soutěže je na programu v sobotu 14. října. Moderátorského mikrofonu se opět ujme dvojice Tereza Kostková a Marek Eben. 

Kubelková bude nepochybně skvostem tanečního pořadu. A i když její tréninky na parketu jsou v plném proudu, nemá problém ukázat skvělé pohyby na zahradě při sekání trávy - a to jen v plavkách - bez retuše a jiných filtrů. Že za skvostnou postavou moderátorky společenského televizního magazínu nestojí jen strava, upřesnila pro ŽivotvČesku.cz. "Chodím pravidelně na takzvaný »kruháč«, což se mi na mou postavu osvědčilo," uvedla předtím, než jí většinu volného času začaly zabírat taneční tréninky.

Koncem února potkal Ivu Kubelkovou úraz - na lyžích si totiž vykloubila rameno. Několik týdnů poté musela nosit ortézu, kterou odkládala pouze na pár minut během moderování pořadu ShowTime.

Na dotaz redakce ŽivotvČesku.cz prozradila, co se přesně stalo. "Šlo o nešťastný úraz na lyžích. Nikdo neví, jak dlouho se to bude hojit, ale odhadem je to na pár týdnů, pak přijdou rehabilitace," uvedla tehdy na dotaz redakce.

V současnosti je vše u ní po zdravotní stránce v pořádku - i to je důvod, proč si sem tam »zatančí« i se sekačkou na zahradě.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.