Roman Šmucler vyvedl do společnosti půvabnou manželku. Prozradil, v čem se zásadně liší od jeho bývalé ženy

Stomatolog Roman Šmucler s manželkou Ivou
Stomatolog Roman Šmucler s manželkou Ivou
Foto: Nextfoto
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 2. 12. 2021

Už na počátku epidemie koronaviru v Česku se v médiích často objevoval prezident České stomatologické komory Roman Šmucler (52), který v devadesátých letech působil také na televizní obrazovce jako moderátor úspěšného pořadu. Zároveň je Roman Šmucler i manželem a v neposlední řadě otcem. Na premiéru muzikálu Fantom opery si vyrazil společně se svou chotí Ivou Šmuclerovou. "Je to velmi racionální člověk, pracuje v bankéřském sektoru. Ale popravdě by byla nejraději taková paní Colombová," řekl pro ŽivotvČesku.cz.

Na slavnostní premiéře muzikálu Fantom opery, která se konala v pátek 26. listopadu v prostorách pražské GoJa Music Hall, se sešla řada známých tváří. Nebyly to však pouze osobnosti české umělecké scény, které si přišly vychutnat zážitek z hudebního představení. Na červeném koberci se ve společnosti ukázal například také uznávaný stomatolog a bývalý moderátor televizního pořadu Tabu Roman Šmucler v doprovodu půvabné manželky. Sám poukázal na jednu skutečnost týkající se exmanželky Libuše Šmuclerové (58) a jeho současné ženy Ivy.

"Myslím si, že moje současná manželka se výrazně liší od té první v tom, že vůbec nějak netouží po mediální publicitě. Já bych o ní klidně velmi rád mluvil, jsem v tomto ohledu dá se říci exhibicionista, ale ona si chce žít svůj klidný život a není jejím snem, aby se na ni příliš zaměřovala pozornost. Popravdě by byla nejraději taková paní Colombová (směje se)," vyjádřil se Roman Šmucler ke své osudové ženě pro ŽivotvČesku.cz s tím, že její profese spadá do sektoru financí.

Sympatický pár spolu oslavil v říjnu již šestileté výročí od svatby, své »ano« si Šmuclerovi řekli v bazilice Nanebevzetí Panny Marie na pražském Strahově. Spolu mají pětiletého syna Karla Josefa a zubní lékař má ještě z předchozího manželství již dvacetiletou dceru Justinu Annu.

"Není žádným tajemstvím, že je z bankéřského backgroundu a dobře ví, že nějaká mediální pozornost lidem jako ona spíše škodí. To moc dobře vědel také Petr Kellner. Pro svoji práci potřebuje klid, je to velmi racionální člověk. Tím, že není v hledáčku médií, má pak mimo jiné i mnohem větší svobodu," dodal pro ŽivotvČesku.cz.

Společenskou událost si nenechala ujít kromě manželů Šmuclerových například také moderátorka Zuzana Bubílková přezdívaná »Bubu« (69), módní návrhář Osmany Laffita (56), zpěvák Stanislav Hložek (67) nebo umělkyně a malířka Lucie Gelemová (38) či herečka a dabérka Michaela Kuklová (53).

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.