Rozchod, který nečekal. Přítelkyně Michala Štiky prozradila, proč už to dál nešlo

Michal Štika a Barbara Johanna
Michal Štika a Barbara Johanna
Foto: Se svolením Barbary Johanny

Dlouhý čas vyprávěli o tom, že kdyby příroda dovolila, tak by se nebránili miminku. Místo společného potomka ale přišel rozchod. Podnikatel a otec Ornelly Koktové (28) Michal Štika (50) už netvoří pár s okouzlující záchranářkou. "Nerozuměli jsme si a na rozchodu se domluvili," přiznala Barbara Johanna (36) pro ŽivotvČesku.cz s tím, že nyní je sama.

Podnikatel a účastník reality show Michal Štika je veřejnosti známý jako otec Ornelly Koktové (dříve Štikové) a také jako trpělivý manžel rázné Moniky, která v domácnosti vládne všemu a každému. Rozvodové tahanice pomáhala Michalovi Štikovi překonávat půvabná zachránářka Barbara Johanna, který pochází z Plzně.

Sympatická dvojice plánovala společné bydlení, stavěli bazén, jezdili často navštěvovat Ornellu a jejího manžela Josefa Koktu a často mluvili o tom, že když vše klapne, tak by se nebránili ani miminku. Dnes je všem snům konec. Barbara Johanna potvrdila redakci ŽivotvČesku.cz, že společná životní cesta skončila.

"Nejsme spolu už půl roku. Nerozuměli jsme si a na rozchodu se domluvili. Nikde jsme to nepublikovali, jen já mám stav nezadaná na sociálních sítích," řekla pro ŽivotvČesku.cz žena s exotickými rysy s tím, že s Michalem zůstávají dál naladěni na přátelskou notu.

"S jeho dcerami i rodiči jsem nadále v přátelském kontaktu. Ornelle jsem koupila věcičky na miminko a určitě se s Michalem za ní jakmile bude doma z porodnice, zastavíme," dodala Barbara pro ŽivotvČesku.cz, která je ráda, že si Michala udržela jako kamaráda.

"Sven je moc hodný miláček a Quentinek je také úžasňák," popsala Barbara Johanna pro ŽivotvČesku, jak moc má ráda syny manželů Koktových.

I když je Barbara Johanna nyní bez přítele, tak se rozhodně nenudí. Pečuje o babičku, která má zdravotní problémy a také pracuje u filmu. A když má chvilku, tak tvrdě cvičí a rýsuje žhavé křivky. "Máme výzvu, je nás sedm a cvičíme přes Instagram. Cvičení je jedna z cest, jak být v této složité době v pohodě," dodala sympatická brunetka.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.