S ministrem ve Varech: Olga Vojtěchová popsala program, který si s manželem užili. Něco by byla škoda vynechat, říká

Manželé Olga a Adam Vojtěchovi v Karlových Varech
Manželé Olga a Adam Vojtěchovi v Karlových Varech
Foto: Nextfoto
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 22. 8. 2021

Velkolepého zahájení již 55. ročníku MFF, který se koná po dvouleté pauze po epidemii koronaviru, se zúčastnil také ministr zdravotnictví Adam Vojtěch (34) se svou manželkou Olgou (37). Po slavnostním večeru se během víkendu vydali na karlovarskou kolonádu, aby si užili krás lázeňského města. Deštník jsme potřebovali hned několikrát. Ale byla by škoda jet do Varů, nejít k Vřídlu a nenapít se léčivého pramene. Byla to příjemná procházka, kterou jsme zakončili u kávy a lázeňských oplatků," řekla Olga Vojtěchová pro ŽivotvČesku.cz.

Mezinárodní filmový festival je událostí, která jednoznačně patří k těm nejvýznamnějším během období letních prázdnin. Na červeném koberci se objevila řada známých tváří a nechyběly ani osobnosti české politické scény. Jedním z nich byl staronový ministr zdravotnictví Adam Vojtěch, který se s manželkou zúčastnil slavnostního ceremoniálu. Víkend si pár užil v prostředí karlovarské kolonády.

"Včerejší den byl více filmový, viděli jsme dva zajímavé francouzské snímky. Dnes jsme proto vyrazili na procházku na kolonádu, i když počasí tomu úplně nepřeje. Deštník jsme potřebovali hned několikrát. Rozhodně by ale byla škoda jet do Varů, nejít k Vřídlu a nenapít se léčivého pramene. Byla to příjemná procházka, kterou jsme zakončili u kávy a lázeňských oplatků," prozradila Olga Vojtěchová pro ŽivotvČesku.cz.

Na samotné zahájení oblékla manželka šéfa rezortu zdravotnictví šaty ve starorůžové barvě, které nebyly z dílny žádného známého návrháře - přesto jí skvěle padly. "Nejsou od žádného známého jména, jen malý butik na Vinohradech (směje se). S líčením a vlasy mi pomohla šikovná vizážistka Andrea Horáčková a jsem jí za to velmi vděčná, patří jí poděkování. Bylo to pro mě moc příjemné, protože mi odpadla veškerá práce, co se těchto věcí týče," dodala choť Adama Vojtěcha pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.