Reklama:

S prázdninami začaly Martě Kubišové těžkosti. Milovnice zvířat navíc přiznala velkou obavu o svého pejska

Zpěvačka Marta Kubišová
Zpěvačka Marta Kubišová
Foto: Profimedia
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 9. 7. 2024

Národem milovaná pěvecká legenda Marta Kubišová to ve svém požehnaném věku nemá vůbec jednoduché. Jako řada dalších seniorů nezvládá vlnu veder dobře. Kvůli vysokým teplotám vychází z bytu minimálně, prakticky jen ráno a večer, když teploty klesnou na únosnou hranici. Pro redakci ŽivotvČesku.cz nyní legendární umělkyně uvedla, že má kromě svého zdraví obavu i o svého osmiletého pejska, kterého čeká stříhání. "Má teď špatné srdíčko, bojím se, aby jí to stříhání v tom vedru neuškodilo, akorát čekám na dceru a rozhodneme na místě," uvedla Marta Kubišová s tím, že se těší, až horké dny přejdou.

Reklama:

Jednaosmdesátiletá legendární zpěvačka Marta Kubišová nesnáší současná vedra dobře. Jako kardiak žijící v panelovém domě, kde všude okolo žhne rozpálený asfalt, vychází z domu minimálně. Kromě strachu o své zdraví má nyní obavy o svou psí slečnu, kterou v úterý čeká stříhání v psím salónu.

Reklama:

"Moje yorkshírka má také něco se srdíčkem, ten pejsek může zničehonic odejít, bojím se, že když ji dcera dnes vytáhne do psího salónu, tak bude zle. Ona vyběhne do prvního patra a má jazyk na vestě," popsala známá milovnice zvířat své obavy o milovanou fenku.

Sama horké dny chce přečkat v bezpečí svého bytu. "Budu doma, budu se tady chladit," odpověděla pro ŽivotvČesku.cz národem milovaná zpěvačka na dotaz, jak bude trávit letošní prázdniny. Marta Kubišová byla loni na konci léta hospitalizovaná v nemocnici kvůli dehydrataci. Od té doby už pije 1,5 litru vody denně.

"Od doby, kdy jsem prodělala infarkt, tak si opravdu dávám pozor na teploty. Není to sranda," sdělila umělkyně pro ŽivotvČesku.cz už před časem s tím, že pokud jede na lékařskou kontrolu do nemocnice, musí se přepravovat vozem.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: