S přibývajícím věkem šarm neztrácí. Jak stárnu, minulost se mi zdá nereálná, přiznal Owen Wilson

Herec Owen Wilson
Herec Owen Wilson
Foto: Showpix.cz
Publikováno: 21. 2. 2021

Owen Wilson (51) získal renomé díky rolím v oddychových komediích, u kterých často není nutné moc přemýšlet. Dokáže zahrát i vážné role a při vystupování na veřejnosti umí přesvědčit, že jeho osobnost sahá daleko za komickou stránku, kterou ukazuje nejčastěji. Když se zamyslel nad stárnutím, připustil, že minulost se mu vytrácí a zdá se nereálná.

Sice nepatří k největším hvězdám Hollywoodu, ale díky filmům jako Noc v muzeu, Fotr je lotr, Nesvatbovi nebo Zoolander zná jméno Owena Wilsona téměř každý. Před kameru se poprvé postavil ve 26 letech a od té doby v herectví úspěšně pokračuje.

Proces stárnutí zatím na Wilsonovi není nijak viditelný, blond kadeře si udržuje stále stejné. "Měním šampóny a kondicionéry, nenechám své vlasy zvyknout na jeden přípravek,“ prozradil pro magazín Interview herec, pro nějž je hříva charakteristická.

Owen uznává, že navzdory tomu, že co do vzhledu si na něm zub času daň nevybírá, stárnutí pociťuje v hlavě. "Jak mi léta přibývají, mám pocit, že se mi míchá realita s fantazií,“ přiznal v rozhovoru pro filmový a herní internetový magazín Polygon.

Oblíbený komik má pocit, jako by žil víckrát. "Když se ohlédnu do minulosti kvůli nějakému významnému momentu, říkám si, že to muselo být v jiném životě, vše je zamlžené,“ popsal Wilson, jak vnímá svůj život.

Vše, co si Owen Wilson už do detailu nepamatuje, mu připomíná spíš sen než realitu. "Je to jako ráno se probudit a vidět ten sen, postupně se vám vytrácí. Takhle to mám s minulostí, co jsem si ještě nedávno dobře pamatoval, to už je dnes v mlze,“ vysvětlil herec, který vizuálně rozhodně nestárne.

Česká herečka Iva Janžurová v květnu oslavila své 80. narozeniny. Na projekci a tiskové ko...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu