Reklama:

Šampaňské k snídani, k obědu i k večeři: Dominika Mesarošová si po rozchodu užívá na Mallorce, alkohol teče proudem

Dominika Mesarošová
Dominika Mesarošová
Foto: Nextfoto
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 23. 6. 2024

Podnikatelka Dominika Mesarošová si užívá pobyt na Mallorce plnými doušky. A to doslova. Podle jejích videí v »instastories« to vypadá, že nedělá nic jiného, než že od rána do večera tráví se skleničkou v ruce. Z příspěvků není poznat, zda cestovala na španělský ostrov i se synem Eliánem, je ale pravděpodobné, že už ho na sociální síti neukazuje záměrně, jelikož si to údajně nepřeje jeho otec Tomáš Novotný, se kterým se bývalá modelka aktuálně soudí. Konec vztahu s Novotným Dominika ohlásila koncem března. Pro ŽivotvČesku.cz tehdy rozchod s otcem syna potvrdila.

Reklama:

Někdejší playmate Dominika Mesarošová neprožívá zrovna nejšťastnější období. Před třemi měsíci oznámila, že už nějakou dobu netvoří pár s otcem syna Tomášem Novotným. Důvod rozchodu měly být mimo jiné partnerovy zálety, kdy psal jiným ženám a žadonil u nich o schůzku či o fotografie.

Reklama:

Zklamaná Dominika zůstala v šoku i poté, co zjistila, že se s expartnerem neshodne na péči o syna a ani na výši alimentů. Oba expartneři se proto museli před nedávnem sejít u soudu. To, že nešlo o jednoduchý rozchod, dokazovala Dominika i tím, že ve svých »instastories« zveřejňovala zákulisní fakta například o tom, že po ní Novotný požadoval navrátit televizi, kterou synovi koupil do dětského pokojíčku.

Úspěšná podnikatelka si z přetlaku, který je na ni v běžném životě kladen, zřejmě nyní ráda »ulítává« do ciziny, kde se lidově řečeno nežinýruje. Ze »storýček« vnadné blondýnky je evidentní, že si ráda dopřeje skleničku drahého šampaňského během celého dne.

Alkoholovou jízdu pak prokládá vybranými specialitami, které špičkový hotel nabízí. Dominika se například natočila i u pojídání ústřic a zjevně »ovíněná« se posléze nakrucovala před zrcadlem na toaletě.

K rozchodu mezi rodiči syna Eliána došlo po sedmi společných letech. Nepříjemnou zprávu bývalá modelka potvrdila pro ŽivotvČesku.cz. "Ano, rozešli jsme se," uvedla blondýnka na dotaz redakce. 

Na pozdější dotaz, zda došlo v rozchodové situaci k nějakému posunu, byla někdejší playmate zdrženlivá. "Uvidíme, co bude. Zatím to nechci komentovat," dodala pro ŽivotvČesku.cz okouzlující Dominika v době, kdy ještě čekala na první soudní stání s expartnerem.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: