Semir z Kobry 11 má krásnou blondýnku, která je o 10 let mladší. Erdoğan Atalay je šťastný manžel

Herec Erdogan Atalay se proslavil jako Semir Gerkhan v seriálu Kobra 11
Herec Erdogan Atalay se proslavil jako Semir Gerkhan v seriálu Kobra 11
Foto: Profimedia
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 4. 4. 2021

V devadesátých letech se poprvé objevil na televizních obrazovkách jako vrchní komisař Semir Gerkhan v německém seriálu Kobra 11 a získal si fanoušky po celém světě. Herec Erdoğan Atalay (54) je televizní hvězdou, která ani po letech neztrácí na popularitě. V osobním životě je šťastným trojnásobným otcem dcer Amiry Paulety Melisande, Matildy a syna Marise. Svůj život se v roce 2017 rozhodl spojit na exotických Maledivách s agentkou Katjou Ohneckovou (44), po jejímž boku jen září.

Televizní seriál Kobra 11 představil divákům mimo jiné pořad plný akce, výbuchů a hromady zničených aut. Jeden z hlavních hrdinů – vrchní komisař Semir Gerkhan si získal diváky také díky své osobitosti a odvaze. Ve skutečném životě má jeho představitel, který je synem tureckého otce a německé matky, početnou rodinu a manželku Katju. Ta byla jeho dlouholetou přítelkyní a pár se rozhodl v roce 2017 udělat další velký krok – vzít se na snovém ostrovním státě na jihu Asie. V tu dobu manželé měli už čtyřletého syna Marise a v květnu 2018 krásná blondýnka přivedla na svět dceru Matildu.

Katja pracuje v agentuře FilmArts, který zastupuje také jejího manželka. Šťastným párem jsou od roku 2011, jak uvedl web Promipool.de. Jejich dcera Matilda, které budou v květnu tři roky, trpí vrozenou srdeční vadou a pandemie koronaviru je pro ni obzvláště nebezpečná, protože spadá do rizikové skupiny, jak informoval web Bunte.de. Kvůli tomu musela manželka seriálového Semira v loňském roce na čas odcestovat do Kanady, kde vyhledala specializovanou lékařskou péči.

Erdoğan Atalay vypadá nyní po boku půvabné manželky opravdu šťastný a společně se účastní také živých streamů, kde společně s fanoušky rozebírají nejrůznější témata a zodpovídají na jejich otázky. Zdá se, že německý herec našel osudovou ženu, která ho provází životem, jak se říká - v tom dobrém i zlém.

Semir Gerkhan v legendárním krimiseriálu Kobra 11 vystřídal hned několik parťáků. Vůbec ne...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu