Seznamka: Olga na první večeři ukázala své ženské zbraně. Její dekolt zacloumal i se Zdeňkem Pohlreichem. Promluvil o pořadu

Autor: FTV Prima | První večeře
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 19. 9. 2021

Hledání lásky bývá občas komplikované. Na televizních obrazovkách odstartoval nový pořad, jehož tváří je Zdeněk Pohlreich (64) v roli pozorovatele - tentokrát však nejde o vaření, ale o první rande neznámé dvojice. V pondělí se bude seznamovat provokativní recepční Olga Rydenko (27) z Hodonína, která nebude své ženské zbraně rozhodně skrývat. "Podle mě o takové pořady lidé stojí, protože je pro ně snadné to komentovat od televize. Jednoduše si mohou říct, že oni by to určitě udělali jinak a líp. Ale moje role není nějak důležitá, jen vytvářím scénu, na které se vše odehrává," řekl známý šéfkuchař pro ŽivotvČesku.cz.

Najít toho pravého nebo tu pravou se dá mnoha způsoby. Jeden z nich nabízí nový pořad První večeře, kde se neznámá dvojice setkává před zraky televizních diváků u stolu na prvním rande. A protože osobnosti jsou různé, někdy se u večeře může sejít opravdu zajímavý pár. V pondělí to bude svůdná Olga, která svému protějšku pořádně zatopí pod kotlem - a jak je z videa výše patrné, nejen jemu.

"Můj partner by měl být chlap, takže zodpovědný a přísný. Je potřeba, aby si sem tam řekl svoje slovo. Poslední vztah byl… ježišmarjá, jak to mám říct. Byl výbušný. My jsme se rádi hádali. Doma to byla trošičku Itálie. Nehádali jsme se každý den, ale když jsme se začali hádat, tak to stálo za to. Sousedi moc spokojení nebyli," prozradila u stolu pohledná brunetka, která upoutala pozornost také personálu i hostů podniku.

Podle uznávaného šéfkuchaře a tváře pořadu Zdeňka Pohlreicha jde o formát pořadu, který diváky nepřestane lákat.

"Těchto vztahových formátů je asi celá řada. Jestli se to jmenuje Výměna manželek nebo nějak jinak, myslím si, že z podstaty věci to bude nějakým způsobem vždy populární. Všichni se rádi koukají sousedovi přes plot, lidem je to hodně blízké, protože ta samotná tématika… všichni jsme to v nějaké formě zažili. Podle mě to lidi hodně zajímá a baví. Je pro ně snadné to komentovat od televize, říct si, jak by to oni sami bývali udělali lépe. Jde o osvědčenou podstatu těchto pořadů. Já jsem tam pouze pěšák, který vytváří scénu, na které se ty lidské příběhy odehrávají. Má role je tam zásadně minoritní," zhodnotil pro ŽivotvČesku.cz populární šéfkuchař formát pořadu.

Diváci budou mít možnost sledovat zajímavý průběh večera nové dvojice a uvidí se, jestli se oba naladí na stejnou vlnu, nebo to dopadne podobně jako v některých předchozích dílech - tedy, že už se raději podruhé nesetkají.

Zdeněk Pohlreich s Olgou a Vojtěchem
Zdeněk Pohlreich s Olgou a Vojtěchem
Foto: Se svolením FTV Prima

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.