Shodila 45 kilogramů a je znovu ve formě. Jessica Simpson vypadá nejlépe za dlouhé roky

Jessica Simpson shodila poměrně hodně na váze
Jessica Simpson shodila poměrně hodně na váze
Foto: Pixabay.com
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 29. 12. 2020

Zpěvačka, herečka a reality hvězda Jessica Simpson (40) byla roky propírána za své váhové výkyvy. Několik měsíců byla štíhlá jako proutek, pak extrémně přibrala a tak stále dokola. Nedávno se ustálila na jedné hmotnosti poté, co se jí podařilo zhubnout 45 kilogramů. Její formu obdivují i jiné slavné ženy.

Za dokonalou formu vděčí Jessica Simpson svému osobnímu trenérovi. Harley Pasternak je odborník na slovo vzatý. "Nepracuji s hmotností. S Jessicou jsem pracoval na změně jejích návyků, to v jejím případě vedlo ke ztrátě 45 kilogramů váhy,“ řekl časopisu People.

Jessica s fyzickou aktivitou začínala pomaleji, aby byl přechod z nicnedělání plynulejší. Nejprve měla ujít 6 tisíc kroků denně, dnes jich nachodí už 14 tisíc. Podle Pasternaka se nemusí mučit v posilovně, stačí jít na procházku s dětmi a má splněno.

V rámci proměny musela Simpson denně minimálně na hodinu odložit všechny technické vymoženosti. Nepoužívala telefon, nesledovala televizi a pokračuje v tom dodnes. Pasternak tento detox vnímá jako cestu k lepšímu odpočinku a spánku.

Jedním z hlavních úkolů bylo naspat každou noc alespoň 7 hodin, v úplném tichu a tmě. I to byl povel od jejího trenéra. "Lidé podceňují důležitost spánku při hubnutí, to je špatně," uvedl pro časopis.

Udržování

Jessica si osvojila nové stravovací i pohybové návyky, které jsou už součástí jejího běžného života. Její hmotnost tak už není jako na houpačce a drží si formu.

Postavu jako ze žurnálu naposledy ukázala na svém instagramovém profilu, kde zveřejnila snímek v pyžamu. Její tělo pochválila řada jiných hereček, jako jsou Jessica Alba, January Jones a Ruby Rose.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.