Silný nedělní úplněk přinese napětí pro citlivé jedince. Důležitá je sebekontrola, uvedla vědma

Ilustrační snímek
Ilustrační snímek
Foto: Pixabay
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 22. 8. 2021

Vnímaví lidé jsou nejcitlivější den před a den po úplňkové noci. V neděli 22. 8. 2021 přesně ve 14:01 hodin nastane úplněk ve Vodnáři. "Tento úplněk bude patřit mezi ty nejsilnější," uvedla pro ŽivotvČesku.cz vědma a kartářka Helen Stanku.

Nedělní úplněk vám dá magickou moc a proto si vizualizujte štěstí po kterém toužíte. Z magického hlediska bude působení úplňku ještě několik dnů doznívat. Tento den bude úplněk ve Vodnáři, Luna stihne vejít do znamení Ryb a pozdě večer vejde Slunce do znamení Panny.

"Zaměříme se více na sebe a také na péči o svou krásu a zdraví a v neposlední řadě nese tento, již druhý letošní úplněk ve Vodnáři po sobě, také jisté bilanční nálady. O vcelku dobrou náladu i formu se postará konjunkce Luny s Jupiterem a trigon Marsu s Uranem. Věděli jste, že úplňky jsou jednou z nejlepších příležitosti celého měsíce nejenom pro magii, ale i pro sex? Tak si to stihněte užít, protože Slunce vejde v pozdních hodinách do znamení Panny a poněkud nám připomene všechny nové, praktické věci, které bude nutné zařídit," vysvětlila pro ŽivotvČesku.cz vědma Helen Stanku, která k magickému dnu vyložila také karty.

"Na tento úplněk vychází tarotová karta Vůz. Hovoří o nevědomých silách a jejich vlivech, které mohou vyvěrat na povrch. Hlídejte si nečekané výbuchy emocí. Provázet vás může osobní zmatek a citové výlevy. Tato karta nemusí ukazovat nutně jenom na vás, ale i na dění a lidi kolem vás. Snažte se nenechat se do těchto situací vtáhnout, protože může nastat zbytečné domino dalších událostí. Důležitá je sebekontrola a ukotvení se ve svém středu. Ti, kteří to mají zmáklé si mohou tento den pogratulovat. Další v řadě je Šestka poháru a ta ukazuje možné úniky do jiných světů či toho, co již bylo a v čem jste byli šťastní, nebo toho, jak byste si svůj život ideálně představovali. Třetí kartou je Šestka mečů a ta už by vás měla díky své analytické povaze pevně ukotvit na zemi. Pokud k tomu přičtu astrologické korespondence, vypadá to, že dopoledne bude o kartě Vůz, odpoledne o Šestce pohárů a večer, či spíše pozdní večer, kdy slunce vejde do znamení Panny se vše zklidní," dodala uznávaná vědma.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.