Simona Krainová ukázala interiér svého bytu v Praze. Bydlení za miliony zhodnotil odborník

Simona Krainová
Simona Krainová
Foto: Nextfoto
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 11. 4. 2024

Modelka Simona Krainová strávila zimu v Dominikánské republice, kterou dle svých slov považuje za svůj druhý domov. Jak ale nyní uvedla na instagramovém profilu, návraty do Prahy jí vždy zpříjemní těšení se na její luxusní byt, který je do detailu vyladěný. I když prošel rekonstrukcí už před rokem, jeho snímky ohromují i dnes. Modelka se s nimi pochlubila na sociální síti, kde sklízí pochvalné komentáře. Redakce ŽivotvČesku.cz se dotázala zkušeného realitního experta Dušana Měchury, jak bydlení Simony Krainové v lukrativní části Prahy hodnotí.

Modelka Simona Krainová s manželem Karlem Vágnerem v loňském roce svěřili své bydlení do rukou špičkových designérů. V době jejich nepřítomnosti se byt kompletně předělal a už v dubnu loňského roku se modelčina rodina mohla do luxusně zrekonstruovaného bytu na Praze 6 nastěhovat. Nyní se blondýnka znovu pochlubila snímky bytu, které jsou skutečně ohromující.

"Jeden z důvodů, proč se pokaždé těším o něco víc domů, je naše pražské hnízdečko," napsala okouzlující Simona k sérii fotografií, které dávají nahlédnout do několika místností její luxusní nemovitosti.

Půdní byt se třemi koupelnami, který disponuje unikátní třímetrovou postelí v ložnici, zhodnotil pro ŽivotvČesku.cz expert na reality Dušan Měchura. "Jedná se o velmi luxusní nemovitost, která se navíc nachází v nejvyhledávanější lokalitě Prahy 6. Je jasně vidět, že vybavení měl na starost velmi zkušený designér, který byl kreativní a použil mnoho nadstandardních materiálů se smyslem pro detail. Navíc přírodní materiály zaručují to nejlepší bydlení, takové teplo domova, kam se každý rád vrací," uvedl realitní specialista.

Byt modelky má 240 metrů čtverečních a vznikl poté, co odkoupila vedlejší byt, který obývala její kamarádka Dara Rolins. Byt prošel rekonstrukcí po 12 letech a dominují v něm krémové a světlé barvy. Na zdech nechybí velkoformátové obrazy modelky a její rodiny. Není divu, že do dejvického hnízdečka se rodina známé krásky vždy ráda vrací.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.