Smutný výpadek Radka Kašpárka v pořadu Souboj na talíři. Šéfkuchař vysvětlil, proč ho diváci v dalším díle neuvidí. Šlo o selhání, uvedl

Autor: TV Nova | Souboj na talíři
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 11. 9. 2022

V dalším díle velmi populárního pořadu Souboj na talíři neuvidí jeho příznivci šéfkuchaře Radka Kašpárka (41). Pro ŽivotvČesku.cz mistr gastronomie vysvětlil, proč v další lokalitě, kde se natáčelo, a to ve Vysokých Tatrách, nemohl být. "Prohrál jsem kuchařský souboj s Přemkem Forejtem a na Slovensko jsem se musel dopravit po svých. Selhalo všechno. Navigace, mapa, moje instinkty," upřesnil s úsměvem michelinský šéfkuchař. Produkce tak musela za něj najít náhradu. Kuchařský rondon nakonec oblékl známý slovenský šéfkuchař Gabo Kocák, který se divákům v úterý večer představí.

I bez Radka Kašpárka se podle všeho má televizní divák na co těšit. I tentokrát je vyzyvatelem Jan Punčochář. Jelikož v sázce je národní čest, nebude tentokrát jenom nečině přihlížet, ale přidá ruku k dílu a Přemkovi Forejtovi ve vaření pomůže.

Radek Kašpárek vysvětlil, že mu selhala navigace, navíc musel na Slovensko po svých. Redakce ŽivotvČesku.cz zjistila, že scénář je ale takto napsaný a s výpadkem slavného českého šéfkuchaře se počítalo.

"Už ve čtvrtém díle se ale na mě opět diváci mohou těšit. Zkrátka na Slovensko je cesta dlouhá, o to je to horší, když všechno selže, pokud jde o technické věci," okomentoval pro ŽivotvČesku.cz Radek Kašpárek svůj výpadek, který svedl na navigaci. Ve skutečnosti, jak redakce zjistila, musel řešit neodkladné pracovní záležitosti.

Čím vším si šéfkuchaři Jan Punčochář a Přemek Forejt na Slovensku projdou, naleznete ve videu. Z něj je patrné, že i bez Radka Kašpárka se televizní divák dočká zábavného dílu.

Souboj na talíři
Souboj na talíři
Foto: Se svolením TV Nova

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.