Snímky z místa činu. Žena tělo milence rozřezala na kousky a dala je do lednice. K odhalení došlo náhodou

Anna Vinokurová spáchala brutální vraždu
Anna Vinokurová spáchala brutální vraždu
Foto: Profimedia.cz

Děsivý závěr měla partnerská hádka, která se vyostřila také kvůli požití alkoholu. Anna Vinokurová (39) z ruského města Krasnojarsk, se uchýlila k ohavnému činu, když ubodala milence a poté části jeho těla rozřezala na menší kusy. K jejímu dopadení a odhalení zločinu došlo shodou náhod. Policejní vyšetřovatelé zůstali při nálezu mrtvoly mladíka na místě činu naprosto otřeseni.

Případ Anny Vinokurové šokoval nejen policii, ale i veřejnost. Matka dospívající dcery zareagovala v situaci, kdy došlo k výměně názorů s jejím milencem Jevgenijem (†27), opravdu brutálním způsobem. Posilněná alkoholem vzala nůž a muže usmrtila bodnou ranou. Hrůzný čin završila tím, že použila pilu a tělo muže rozřezala na kusy. Části těla pak uložila do lednice a uchovávala je tam po dobu 8 dní.

Jenže při pokusu odstranit důkazy hrůzného zločinu byla nakonec odhalena. "Zavolala stěhovací službu a požádala pracovníky, aby odvezli lednici do jiné části města. Všimli si, že z ní vytéká krev a zeptali se ženy, co je uvnitř. Na místě všechno přiznala," uvedli vyšetřovatelé v prohlášení, jak cituje The Sun.

Žena přitom už měla poskvrněnou minulost kvůli obchodování s drogami. V říjnu loňského roku byla propuštěna z vězení a krátce nato začala mít vztah s mladíkem, který se stal obětí chladnokrevné vraždy. "Oběť byla bodnuta nožem v oblasti hrudníku. Aby žena skryla stopy, rozřezala tělo, zabalila ho do pytlů a uložila do lednice," informuje oficiální zpráva policie. Pokud bude Anna Vinokurová usvědčena, hrozí jí trest až 15 let odnětí svobody.

Slovní šarvátky mezi politiky začínají být denní zábavou pro veřejnost. Po proslulém sněmo...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.