Snímky z místa činu. Žena tělo milence rozřezala na kousky a dala je do lednice. K odhalení došlo náhodou

Anna Vinokurová spáchala brutální vraždu
Anna Vinokurová spáchala brutální vraždu
Foto: Profimedia.cz
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 19. 3. 2021

Děsivý závěr měla partnerská hádka, která se vyostřila také kvůli požití alkoholu. Anna Vinokurová (39) z ruského města Krasnojarsk, se uchýlila k ohavnému činu, když ubodala milence a poté části jeho těla rozřezala na menší kusy. K jejímu dopadení a odhalení zločinu došlo shodou náhod. Policejní vyšetřovatelé zůstali při nálezu mrtvoly mladíka na místě činu naprosto otřeseni.

Případ Anny Vinokurové šokoval nejen policii, ale i veřejnost. Matka dospívající dcery zareagovala v situaci, kdy došlo k výměně názorů s jejím milencem Jevgenijem (†27), opravdu brutálním způsobem. Posilněná alkoholem vzala nůž a muže usmrtila bodnou ranou. Hrůzný čin završila tím, že použila pilu a tělo muže rozřezala na kusy. Části těla pak uložila do lednice a uchovávala je tam po dobu 8 dní.

Jenže při pokusu odstranit důkazy hrůzného zločinu byla nakonec odhalena. "Zavolala stěhovací službu a požádala pracovníky, aby odvezli lednici do jiné části města. Všimli si, že z ní vytéká krev a zeptali se ženy, co je uvnitř. Na místě všechno přiznala," uvedli vyšetřovatelé v prohlášení, jak cituje The Sun.

Žena přitom už měla poskvrněnou minulost kvůli obchodování s drogami. V říjnu loňského roku byla propuštěna z vězení a krátce nato začala mít vztah s mladíkem, který se stal obětí chladnokrevné vraždy. "Oběť byla bodnuta nožem v oblasti hrudníku. Aby žena skryla stopy, rozřezala tělo, zabalila ho do pytlů a uložila do lednice," informuje oficiální zpráva policie. Pokud bude Anna Vinokurová usvědčena, hrozí jí trest až 15 let odnětí svobody.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.