Sobota 22. května očima známé numeroložky. Dopolední hodiny budou rizikové, varuje

Ilustrační snímek
Ilustrační snímek
Foto: Pixabay
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 22. 5. 2021

Tajemství numerologie tkví ve významu čísel a jejich zajímavých spojitostí, které mohou být klíčové v hledání souvislostí a životních cest. Numeroložka Lenka Suchardová připravila pro ŽivotvČesku.cz výklad na sobotní den, který může přinést spoustu nečekaných věcí. "To, co doteď bylo vnímáno jako stabilní jistota, se nyní může projevit jako zemětřesení. Může to donutit vidět věci v plné kráse, abyste konečně začali něco dělat nebo měnit. Citlivé duše mohou tento čas využít k tvůrčí a hravé činnosti. Můžete tančit i zpívat, a přitom zvelebovat domov, zahradu či balkón anebo zkombinovat bytové textilie či oblečení do veselých, barevných a designově zajímavých stylů," popsala.

Třetí sobota v měsíci s datem 22. května bude očistným dnem, kdy by lidé měli nechat odejít staré záležitosti, spory a ulehčit sami sobě odpuštěním či ukončením něčeho nepotřebného. Měli by se uvolnit a dopřát si zábavu, kterou tak dlouhou dobu postrádali.

"Sobota přináší mnoho ukončující energie v různých oblastech – pracovních, finančních, materiálních, bytových, citových, ale jen proto, aby staré, nefunkční, dlouhodobě stereotypní a ubírající energii bylo nahrazeno novým, vitálnějším a kreativnějším. S blížícím se koncem měsíce a také úplňkem 26. května vzrůstá ohnivá energie, která se postará o to, že velmi snadno, i kvůli maličkosti, vzkypíte. Připusťte si však, že se hněváte z mnoha jiných hlubokých důvodů než kvůli tomu, co vás momentálně naštvalo. Najděte si místo nebo aktivitu, kde byste mohli nerušeně nechat rozplynout frustrace, křivdy, obavy… Zvláštní vibrace vám pomůžou osvětlit současnou realitu. Prostor, který se tímto uvolní, poté naplní pozitivnějším obsahem, začnete se inspirovat z rozličných zdrojů a vyberete si oblast, pro kterou se zapálíte. I práce se pro vás pak stane větší zábavou," řekla Lenka Suchardová pro ŽivotvČesku.cz s tím, že je na místě opatrnost s vychloubáním a odhalováním osobních tajemství.

Pozornost by měla být věnována také obezřetnosti v souvislosti s financemi, protože přehnané nadšení by mohlo způsobit pořádný vítr v peněžence. "Dopoledne máte potřebu vše urychlit, nad něčím vyzrát nebo problém vyřešit pouhým rozumem. Snažte se, aby hromadící se energie nedosáhla maxima. To by pak vše okolo vás lítalo, zbytečně byste se rozčílili, s něčím o něco praštili a zničili, pohádali se anebo udělali nerozumné rozhodnutí. Tento náboj můžete vybít nejlépe fyzickou prací, rychlejší chůzí, během či sportem. Mezi poledne a 13. hodinou nastává zklidnění a potřeba mít vše ukotvené a stabilní. Překvapí vás množství skvělých praktických nápadů. Odvažte se být originální," poradila pro ŽivotvČesku.cz numeroložka, která studovala také psychoterapii a magii čísel se věnuje již 23 let.

Sobotní odpoledne se ponese v duchu vztahů, emocí a osob nebo věcí, které jsou člověku blízké a má je rád. První víkendový den je ideální k uzavření některých životních kapitol, ukončení nepotřebných věcí, které jsou pouze přítěží nebo důvodem obav či strachu.

"To, co doteď bylo vnímáno jako stabilní jistota, se nyní může projevit jako zemětřesení. Může to donutit vidět věci v plné kráse, abyste konečně začali něco dělat nebo měnit. Citlivé duše mohou tento čas využít k tvůrčí a hravé činnosti. Můžete tančit i zpívat, a přitom zvelebovat domov, zahradu či balkón anebo zkombinovat bytové textilie či oblečení do veselých, barevných a designově zajímavých stylů," popsala pro ŽivotvČesku.cz vhodné činnosti pro sobotu s datem 22. května numeroložka Lenka Suchardová.

Večer by měl každý věnovat sám sobě a utřídit si myšlenky v hlavě, aby uklidnil mysl i tělo. "Od 19. hodiny se zaměřte na svou vitalitu a rozpoložení. Jestliže jdete správnou cestou, pak jste plni energie, veselí a kreativní a máte možnost »stavět do patra«. Pokud však chodíte v bludném kruhu, o to víc vám ubude na náladě, zdraví a každý krok či nádech vám dá pořádně zabrat. Pak nezbývá než vše překopat, vyhodnotit pro a proti a bez skrupulí vybudovat nové pevné základy, které přinesou užitek, radost a hojnost. Nenechte se zatlačit do něčeho, k čemu byste se sami nerozhodli. Čím blíže k půlnoci, tím větší potřeba svobody, protože následující den je vyplněn převážně tímto tématem," dodala Lenka Suchardová pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.