Šokovaná Leona u první večeře ukázala nápadníkovi dveře. Televize přiznala, kolik párů vyzkoušela

Leona Fojtíková v show První večeře
Leona Fojtíková v show První večeře
Foto: Se svolením FTV Prima
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 4. 10. 2021

V seznamovací reality show pod dohledem šéfkuchaře Zdeňka Pohlreicha (64) na sebe často narazí i velmi nesourodé páry. Osmadvacetiletá Leona Fojtíková například byla velmi šokovaná, když zjistila, že její nápadník Vladimír Kořínek (34) nesnáší tetování. Dokonce mu ukázala, kde jsou dveře. "Do reality show se přihlásilo celkem 500 zájemců, vybrali jsme 64 účastníků, to znamená, že jsme poskládali 32 párů," popsal pro ŽivotvČesku.cz zákulisí reality show koordinátor projektu Martin Šnýdr.

Seznamovací reality show, kde si dvojice povídají u dobrého jídla a pití v restauraci Zdeňka Pohlreicha nabízí řadu situací, které jsou někdy úsměvné a jindy vypjaté. Na rande došla i velká milovnice koček a tetování Leona Fojtíková. "Kočky mám doma dvě," řekla okouzlující žena pro ŽivotvČesku.cz. Jenže svého nápadníka na první pohled rozhodně neokouzlila.

"Jsem úplně proti tetování!" reagoval nečekaně ostře čtyřiatřicetiletý Vladimír Kořínek. "Támhle jsou dveře! Já mám ráda tetování, jsem celá potetovaná. Především mám kočky. Jsem taková kočičí máma, mám to tak i na instagramovém profilu," odpověděla šokovaná tmavovláska. Když Vladimír uslyšel, že Leona má aktivní Instagram, tak ještě poznamenal, že podle něj je lepší žít venku, než sledovat, co se děje na síti. "Já bych nechtěl strávit život u telefonu a u počítače," řekl u první večeře Vladimír odhodlaně.

"Chci tři děti, dvě kočky a psa. A ty bys byl v práci a na všechno bys vydělával," vrátila úder sebevědomá Leona. Televize Prima, která reality show uvádí, tak přiznala, že samozřejmě žádná jiskra u dvojice nepřeskočí. Často je u stolu pořádné dusno.

"Do reality show se přihlásilo celkem 500 zájemců, vybrali jsme 64 účastníků, to znamená, že jsme poskládali 32 párů, které čekalo rande naslepo. To vše divákům ukážeme v osmi epizodách," řekl pro ŽivotvČesku.cz koordinátor reality show První večeře Martin Šnýdr.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.