Reklama:

Šokující zpověď další silikonové blondýny o konverzaci s Mirkem Dopitou. Agáta mi nabízela peníze za mlčení, tvrdí

Eva Feuereislová / Agáta Hanychová a Miroslav Dopita
Eva Feuereislová / Agáta Hanychová a Miroslav Dopita
Foto: Se svolením Evy Feuereislové / Foto 2: Nextfoto
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 17. 6. 2024

Zdá se, že Mirek Dopita měl doma opět co vysvětlovat. Jak se nyní ukázalo, Eva Feuereislová nebyla jediná, se kterou si manžel Agáty Hanychové psal, když byl zadaný. Zatímco s »plastikovou královnou« si už od konce září nenapsali, s blondýnkou Simonou, která vše pověděla v podcastu »Freak Show«, si Dopita dopisoval ještě před nedávnem a nejednalo se jen o kamarádskou konverzaci, jak tvrdí. Do celé situace se vložila navíc prý i Agáta, která začala na blondýnku naléhat, ať jí pošle nějaké konverzace s jejím manželem. Třešničkou na dortu pak bylo údajné vyhrožování ze strany Hanychové a příslib peněz za to, že bude Simona mlčet. Feuereislová, jež slibuje pokračování svého podcastu s dalšími kompromitujícími informacemi, o Dopitovi pro ŽivotvČesku.cz promluvila před nedávnem.

Reklama:

O tom, že Miroslav Dopita nepatří k nejvěrnějším mužům, Agáta Hanychová sama dobře ví. Jak se ukazuje, v žádném ze svých vztahů se bývalý hráč amerického fotbalu nechoval příliš vzorně. Dokazují to zveřejněné konverzace kontroverzní Evy Feuereislové na její sociální síti, ve které ji Dopita žádal o schůzku či intimní fotky v době, kdy byl ve vztahu s exmanželkou Terezou.

Reklama:

S »Plastic Queen«, jak si Feuereislová přezdívá na sociálních sítích, si Mirek Dopita dle jejích screens psal naposledy na konci září, když už byl ve vztahu s matkou syna Kryšpína. Ještě nedávno si ale Dopita, už dávno jako ženatý muž, dopisoval s jinou blondýnkou, která se též chlubí silikonem vylepšeným hrudníkem. S blondýnkou Simonou se Feuereislová zná ze střední školy.

Bývalé spolužačky svedl dohromady po letech právě Mirek Dopita. Poté, co před více jak týdnem Feuereislová zveřejnila konverzace s Mirkem Dopitou, začal prý manžel Hanychové zuřivě mazat konverzace a zahlazovat stopy po flirtování se ženami po telefonu. Simoně údajně v šest hodin ráno napsal, že to, co si psali, nemyslel vážně, a snažil se jejich dosavadní konverzace zlehčovat.

"Začal mi psát formálně, ani jsem nevěřila, že to píše on. Já jsem si s ním dopsala s tím, že to nemá cenu a nechci to řešit. Potom mi ale začaly volat divný skrytý čísla. To jsem nebrala a druhý den mi začala volat paní Hanychová i Mirek. To jsem taky nezvedala a nejednou mi začala psát Agáta z Mirkova čísla," řekla paní Simona v podcastu, kam si ji »plastiková barbína« pozvala.

"Chtěla, abych jí poslala screeny naší konverzace... Poslala jsem jí screen a ona napsala, že jí to asi stačí, a postupně jsme se dostaly k tomu, že ty konverzace vymažu. Ona mi pak nabídla peníze za to, že je vymažu," řekla Simona, jak došlo k tomu, že jí Agáta nabídla finanční obnos.

V konverzaci, kterou Simona Agátě poslala, prý zrovna s Dopitou řešila, jak by si představovali jejich společný život. I když se prý bavili s nadsázkou, není vyloučené, že Dopita opravdu chce ze vztahu s Hanychovou vycouvat a rozhazuje sítě u žen, se kterými si dokáže představit svůj budoucí život.

"Chvíli potom, co se vzali, tak jsem se ho zeptala, jestli je šťastný, a on mi odepsal, že je šťastný hlavně Kryšpín a to je hlavní," řekla Simona příklad toho, proč si myslí, že manželství Dopity a Hanychové není zrovna ideální. O bývalém hráči amerického fotbalu je Eva Feuereislová přesvědčená, že je nenapravitelný sukničkář. Promluvila o něm v rámci kauzy zveřejnění soukromých konverzací pro ŽivotvČesku.cz před více než týdnem.

"Pointa je v tom, že se ten frajer nikdy nezmění. Když se měl před lety přijet oženit do Prahy, tak mi psal, jestli se nechci potkat, tvrdil mi, že je tu sám, a za tři dny vyšly články, že se oženil s manželkou. Míra, když něco chce, tak si to vezme a nekouká na to, jestli je on ve vztahu nebo ta žena, které píše," šokovala milovnice chirurgických zákroků.

To, že má manžel slabost pro ženy, ví i Agáta Hanychová. "Já myslím, že přede mnou a před Kryšpínem měl deset tisíc holek a mezi jeho ženou a mnou měl dalších dvacet tisíc holek," řekla s nadsázkou Agáta před nedávnem ve svém podcastu. To, že si ale píše velmi důvěrné zprávy se ženami ještě půl roku po jejich svatbě, zřejmě netušila.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: