Špatný spánek, nervozita a emoční rozkolísanost. Vědma popsala, co přinesl krvavý úplněk

Měsíc - ilustrační foto
Měsíc – ilustrační foto
Foto: Pixabay
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 26. 5. 2021

Tři dny před úplňkem a den po úplňku - to jsou dny, kdy podle podle senzitivních bytostí a astrologů lidé nejvíce cítí vliv Měsíce. "Lidé budou pravděpodobně podráždění. Na scéně se mohou objevit životní změny," popsala sílu úplňku pro ŽivotvČesku.cz vědma a kartářka Helen Stanku.

Ve středu 26. května vrcholí výjimečný úplněk. Bude mu totiž dělat společnost úplné zatmění Měsíce. I když pro lidi nebude letošní druhý superúplněk viditelný, bude působit mocně na citlivé jedince. Pokud se vám nedaří spát, koukáte do stropu, tělo je unavené, ale mysl si neumí odpočinout, může na to mít vliv právě úplněk. Citliví lidé jsou v těchto dnech unavení, podráždění a mají sklon k chybám i k agresivitě.

"Lidé budou pravděpodobně podráždění. Zatmění a úplněk způsobují takové energie, které vyvolávají jisté pnutí a náhlé uzavírání některých životních etap. Tato překvapení mohou provázet silné emoce. Přitom to ve svém výsledku vůbec nemusí být tak zlé, i když se to tak z počátku bude jevit. Nakonec ale přinesou spíše štěstí. Superúplněk může lidi navrátit na správnou cestu, pokud se příliš vychýlili. Někdo se bojí změn, ale ty mohou být ve skutečnosti velmi prospěšné. Bude to také čas o důležitých zprávách a silných emocích. Na scéně se mohou objevit životní změny, často pod tlakem událostí okolo. Každopádně přichází doba velkých rozhodnutí," vysvětlila pro ŽivotvČesku.cz uznávaná vědma Helen Stanku.

Lidé, kteří chtějí náročné období prožít bez bouřlivých změn, by měli odpočívat a meditovat, měli by rozvíjet svůj duchovní vývoj. Ideální je být v kontaktu s živou a čistou přírodou okolo sebe. Zatmění můžete využít na očištění se ze starých nepotřebných emocionálních nánosů a k dobití pomyslných vlastních baterek.

"Slunce je ve znamení Blíženců, to naznačuje události na poli informací. Luna bude ve znamení Střelce. To muže být svázáno s pocitem svobody a i s různými názory. Lidé se budou prát za svá stanoviska. Střelec je také o cestování. Nové informace možná s někým zamávají a v jiných pouze podpoří nová rozhodnutí. Střelec je velmi spontánní a taková mohou být i tato odhodlání. Tento krvavý úplněk bude letos jediným. Další nastane až za rok," dodala Helen Stanku pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.