Spekulace o krachu manželství JLo a Bena Afflecka sílí. Herec už nenosí snubní prsten

Ruka Bena Afflecka
Ruka Bena Afflecka
Foto: Profimedia
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 24. 5. 2024

Ben Affleck byl v úvodu týdne na natáčení filmu s názvem »The Accountant 2 (Zúčtování)« vyfotografován bez snubního prstenu, což podpořilo spekulace, že se s manželkou Jennifer Lopezovou chystají rozvést. Zahraniční fotografové herce zachytili při jízdě na natáčení ve vozidle, kde si vychutnával cigaretu, další snímky pak zveřejnil americký bulvární portál Page Six.

Fotografie, které získal server Page Six, ukazují herce, jak vstupuje do zázemí přívěsu v džínách a saku a bez snubního prstenu, když dorazil na natáčení svého nejnovějšího filmového snímku, což je pokračování thrilleru z roku 2016. Stalo se tak v pondělí –⁠⁠⁠⁠⁠⁠ ve stejný den, kdy atraktivní Jennifer Lopezová navštívila premiéru filmu »Atlas« v Los Angeles.

Minulý týden, jak píše zmíněné periodikum, se podařilo paparazzi fotografům herce zachytit, jak si záměrně zakrývá prsteníček svým svetrem při vyzvedávání svého dvanáctiletého syna Samuela ze školy.

Affleck a Lopezová poprvé posílili spekulace o rozchodu, když se umělkyně sama prošla po koberci na jedné z nejvýznamnějších událostí módy v Metropolitním muzeu umění v New Yorku s názvem Met Gala 2024 na začátku května.

Podle zahraničních médií se pár neukázal společně na veřejnosti ale už od konce března. Lopezová byla navíc v polovině stávajícího měsíce spatřena, jak obhlíží v Beverly Hills nový dům. Ze společného sídla, které s manželem hledali dva roky, se údajně slavný herec už odstěhoval. Redakce ŽivotvČesku.cz o tom nedávno zveřejnila článek.

Server Page Six před pár dny zjistil, že Affleck údajně hledá nový dům v oblasti Los Angeles a že prý pobýval v domě v Brentwoodu v Kalifornii, a to bez manželky.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.