Stanislav Hložek psal SMS do nemocnice Haně Zagorové, přiznal. Obsah zprávy je dojemný

Hana Zagorová se Stanislavem Hložkem
Hana Zagorová se Stanislavem Hložkem
Foto: Nextfoto
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 30. 9. 2021

Nečekané vyústění prodělání onemocnění covid-19 mělo u zpěvačky Hany Zagorové (75) za následek obtíže spojené s tzv. postcovidovým syndromem. Musela být převezena do nemocnice, kde se lékaři snaží o zlepšení jejího zdravotního stavu. Dlouholetý kamarád a kolega Stanislav Hložek (67) poslal ikoně české populární scény přes redakci ŽivotvČesku.cz dojemné přání. "Je to moje třetí »ségra« a silná holka. Myslím na ni každou chvilku a přirozeně se bojím. Ale věřím, že to všechno zvládne a co nejdříve se potkáme na pódiu," věnoval jí krásná slova.

Za urgentním návratem operního pěvce Štefana Margity (65) do Prahy a zrušením košického koncertu stály bohužel vážné důvody. Jeho manželce a národem milované zpěvačce Haně Zagorové se přitížilo a kvůli postcovidovému syndromu musela být hospitalizována. Nyní je v péči lékařů a všichni doufají, že se bude brzo cítit lépe a fanoušci ji opět přivítají na jevišti.

Dlouholeté přátelství i spolupráce ji pojí s kolegou Stanislavem Hložkem. Společně v triu ještě s Petrem Kotvaldem (62) nazpívali mimo jiné například legendární hit Můj čas, který vznikl v roce 1983 pro televizní seriál Sanitka. Do nemocnice jí poslal krásné přání a doufá v její brzké zotavení.

"Včera jsem jí psal SMS zprávu, velmi jí držím palce. Hanka je samozřejmě moje třetí »ségra«, marná sláva. Myslím na ni každou chvilku, ale vím, že je to hodně silná holka a celý život byla. Pevně věřím, že to všechno zvládne, jinou myšlenku ani nemám. I když se o ni přirozeně bojím," vyjádřil se Stanislav Hložek pro ŽivotvČesku.cz s tím, že po dlouhé covidové odmlce byly plány na živé koncerty, které musí počkat, až bude jedna z nejoblíbenějších umělkyň především v pořádku a zdravá.

"Říkal jsem jí, že se těším, až se co nejdříve potkáme na pódiu. Má mít koncert v Lucerně, který měl původně proběhnout k jejím narozeninám… Měli jsme mít také vystoupení v O2 aréně se Štefanem, tak mám pocit, že nám padají do cesty samé překážky. Ale snad už to bude dobré, hlavní je zdraví, které je alfou a omegou," dodal legendární zpěvák pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.