Štíhlá Adele má nový vztah. Zpěvačka se s partnerem, který vyrůstal v chudobě, poprvé ukázala na veřejnosti

Adele
Adele
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 2. 8. 2021

Zpěvačka Adele (33) prošla v posledních měsících nejen ohromující proměnou, ale i rozvodem se Simonem Koneckim (47), s nímž má osmiletého syna Angela. Od té doby se po jejím boku moc mužů neobjevilo, ale zdá se, že s novým přítelem je do budoucna na dobré cestě. Rich Paul (39) je partie k pohledání.

Poté, co Adele začala hubnout, tak se rozhodla udělat i další životní krok a rozvést se. Rozvod byl dokončen teprve před čtyřmi měsíci, ale zpěvačka už je znovu ve hře a její nový objev se dá považovat za skvělou partii. Po boku Riche Paula se poprvé objevila na basketbalovém zápase a nyní už se navzájem seznamují s přáteli. Zatím ale svůj vztah údajně neberou příliš vážně a čekají, jak se vyvine.

Rich Paul je sportovní agent, zakladatel a majitel agentury Klutch Sports Group, která v posledních letech zastupuje řadu prominentních basketbalových hráčů včetně LeBrona Jamese. Vztah se slavnou popovou hvězdou potvrdil už v květnu, nikoho ale nejmenoval. Zdá se, že láska mezi ním a Adele měsíce rozkvétala, aniž by si toho kdokoliv všiml.

"Ještě si neřekli, že vztah berou naprosto vážně, ale moc dobře se spolu baví. Mají dost společných přátel a s dalšími se navzájem seznamují, do party toho druhého oba skvěle zapadli. Adele je po jeho boku spokojená a uvolněná, nedrží se tak zpátky, jako když byla vdaná," řekl přítel obou celebrit pro magazín People.

Adele tvrdě pracovala, aby se stala zpěvačkou a dosáhla svého snu. Rich Paul je stejně ambiciózní. "Když byl malý, tak si v obchodě dokázal popovídat s kýmkoliv. Už jako dítě se naučil, jak se vypořádat s lidmi a jejich různými povahami. Bylo jasné, že z něj něco bude," popsal povahu úspěšného agenta pro deník The Sun jeho strýc John Paul.

"Rich se narodil v místě, ze kterého se dostalo na lepší pozici jen málo lidí. Jeho táta investoval všechny peníze do toho, aby měl co nejlepší vzdělání. On dokázal dosáhnout úspěchu, jaký v naší rodině ještě nikdo nezaznamenal. Vždy chtěl být sám sobě šéfem a dnes jím je. Má hodně peněz, ale je stále hodným a skromným člověkem," dodal pyšný strýc.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.