Sue Ellen z Dallasu se změnila k nepoznání. Herečku Lindu Grayovou zasáhla tragédie, ze které se jen těžko vzpamatovává

Profimedia
Herečka Linda Grayová
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
eliska.reiglova@zivotvcesku.cz
Publikováno: 8. 11. 2021

Seriál Dallas vysílaný v letech 1978–1991 byl velkým diváckým hitem a mnozí ho mají dodnes v oblibě. Jednou z velmi výrazných postav byla Sue Ellen Ewingová, kterou ztvárnila herečka Linda Grayová (81). Ta svého času patřila mezi nejkrásnější a nejstylovější herečky. Dnes je už dva roky v důchodu a podle posledních snímků se změnila k nepoznání. Ještě nedávno stylovou babičku totiž před rokem poznamenala tragická událost.

Sue Ellen Ewingová byla v seriálu jednou z hlavních ženských postav. Lindu Grayovou tato role provázela dlouhá léta, poprvé si ji zahrála v roce 1978 a naposledy v pokračování seriálu roku 2014. Herečka patřila mezi krásné a stylové ženy, které na žádné společenské akci nebyly přehlédnutelné. Dnes se ale veřejnosti spíše straní a s fanoušky je v kontaktu prostřednictvím sociálních sítí.

Hvězdy seriálu Dallas jsou ikonické, ale to neznamená, že nestárnou. Grayová byla ještě donedávna ženou, které by její věk snad nikdo netipoval - tvář měla bez vrásek a postavu jako lusk. V loňském roce ji ale hluboce ranila tragédie, která je noční můrou každého rodiče. Její syn Jeff ve věku 56 let prohrál i přes veškeré snahy lékařů boj s leukémií a ona tak přišla o jedno ze svých dvou milovaných dětí.

Linda v listopadu loňského roku sebrala veškerou odvahu a o úmrtí syna fanoušky informovala sama. "Byl nejmilejší, nejzábavnější a nejsladší lidskou bytostí. Do tohoto světa přivedl spoustu lásky a byl milován všemi, kteří ho znali," vzdala herečka svému zesnulému synovi hold na Instagramu.

Vývoj epidemie se nedaří významně brzdit přísnějšími opatřeními, která byla zavedena. V Česku za neděli přibylo 2996 nově odhalených případů nákazy koronavirem. V pondělí se uskuteční další kolo testování žáků na koronavirus, koná se v 31 okresech vybraných podle nepříznivého vývoje epidemie. Někteří odborníci upozorňují, že Česko směřuje k nevyhnutelnému lockdownu, aby nedošlo k přeplnění kapacit zdravotnického systému. Podle ministra Adama Vojtěcha (35) v tuto chvíli lockdown nepřinese do společnosti řešení.

Nyní se blíží první výročí Jeffova úmrtí. "Mám být hodně za co vděčná. Být Jeffovi maminkou byla ohromná čest a mám na naše společné chvíle jen ty nejkrásnější vzpomínky," napsala Linda Grayová na Instagramu.

I přes smrt syna je herečka nadále oporou celé své rodině, neuzavřela se do sebe a s fanoušky nadále sdílí úryvky ze svého života. V 81 letech už má nárok na klid a vypadat jako babička, kterou skutečně je, není žádný hřích ani v o mnoho mladším věku. Nikdo nemládne a celebrity nejsou výjimkou.

Na televizních obrazovkách se českým divákům představil poprvé na začátku devadesátých let...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu