Sue Ellen z Dallasu se změnila k nepoznání. Herečku Lindu Grayovou zasáhla tragédie, ze které se jen těžko vzpamatovává

Herečka Linda Grayová
Herečka Linda Grayová
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 8. 11. 2021

Seriál Dallas vysílaný v letech 1978–1991 byl velkým diváckým hitem a mnozí ho mají dodnes v oblibě. Jednou z velmi výrazných postav byla Sue Ellen Ewingová, kterou ztvárnila herečka Linda Grayová (81). Ta svého času patřila mezi nejkrásnější a nejstylovější herečky. Dnes je už dva roky v důchodu a podle posledních snímků se změnila k nepoznání. Ještě nedávno stylovou babičku totiž před rokem poznamenala tragická událost.

Sue Ellen Ewingová byla v seriálu jednou z hlavních ženských postav. Lindu Grayovou tato role provázela dlouhá léta, poprvé si ji zahrála v roce 1978 a naposledy v pokračování seriálu roku 2014. Herečka patřila mezi krásné a stylové ženy, které na žádné společenské akci nebyly přehlédnutelné. Dnes se ale veřejnosti spíše straní a s fanoušky je v kontaktu prostřednictvím sociálních sítí.

Hvězdy seriálu Dallas jsou ikonické, ale to neznamená, že nestárnou. Grayová byla ještě donedávna ženou, které by její věk snad nikdo netipoval - tvář měla bez vrásek a postavu jako lusk. V loňském roce ji ale hluboce ranila tragédie, která je noční můrou každého rodiče. Její syn Jeff ve věku 56 let prohrál i přes veškeré snahy lékařů boj s leukémií a ona tak přišla o jedno ze svých dvou milovaných dětí.

Linda v listopadu loňského roku sebrala veškerou odvahu a o úmrtí syna fanoušky informovala sama. "Byl nejmilejší, nejzábavnější a nejsladší lidskou bytostí. Do tohoto světa přivedl spoustu lásky a byl milován všemi, kteří ho znali," vzdala herečka svému zesnulému synovi hold na Instagramu.

Nyní se blíží první výročí Jeffova úmrtí. "Mám být hodně za co vděčná. Být Jeffovi maminkou byla ohromná čest a mám na naše společné chvíle jen ty nejkrásnější vzpomínky," napsala Linda Grayová na Instagramu.

I přes smrt syna je herečka nadále oporou celé své rodině, neuzavřela se do sebe a s fanoušky nadále sdílí úryvky ze svého života. V 81 letech už má nárok na klid a vypadat jako babička, kterou skutečně je, není žádný hřích ani v o mnoho mladším věku. Nikdo nemládne a celebrity nejsou výjimkou.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.