Superúplněk přinese nejkrizovější noc roku 2021. Vědma poradila, jak se dožít rána

Ilustrační snímek
Ilustrační snímek
Foto: Pixabay
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 26. 4. 2021

Magický úplněk nastane v úterý 27. dubna přesně v 05:31. Měsíc prochází znamením Štíra a vyčaruje tzv. růžový úplněk. Měsíc se k Zemi přiblíží na 357 378 kilometrů. "Celou tu noc promilujte, pokud máte s kým. A pokud nemáte, tak čekejte, až to přejde a nepouštějte se do žádných velkých akcí. Hlavně pozor, ať k tomu milování máte oficiálního partnera," řekla pro ŽivotvČesku.cz vědma Michaela Kudláčková.

Podle astrologů a citlivých jedinců přichází jedna z nejvíce náročných až krizových nocí roku 2021. Není dobré uzavírat smlouvy, dělat velká životní rozhodnutí, hádat se s partnerem a dělat unáhlené závěry.

"Všechny úplňky jsou silné. A superúplňky jsou supersilné. Luna je blízko Zemi a bude mít velkou moc nad citlivými lidmi. S ohledem na to, že se Měsíc bude nacházet ve Štíru, lze tento úplněk pokládat za komplikovaný a to hlavně po stránce psychické," uvedla pro ŽivotvČesku.cz respektovaná vědma a kartářka Michaela Kudláčková.

Je dobré si uvědomit, že Měsíc v úplňku má svou magickou moc den před i den po vrcholné fázi. Náročná tedy bude také noc z úterý na středu. "Nejtěžší čas čeká na Štíry, Ryby, Raky, Lvy a Skopce, protože s touhle energií nedokáží pracovat," varovala konkrétní znamení známá vědma.

Růžový úplněk přinese také vášeň a erotické puzení. Není dobré se pouštět do experimentů s náhodnými známostmi, to by se mohlo pořádně vymstít. "Pokud máte s kým, tak se promilujte až do bezvědomí. Ale dávejte si pozor na své zdraví a také na to, zda se milujete s oficiálním partnerem. Protože jinak z toho bude takový výstup, že si neužijete hodně dlouho," dodala pro ŽivotvČesku.cz Michaela Kudláčková.

Úplněk bude působit na vaječníky, prostatu, stydkou kost, pohlavní orgány a močové ústrojí. Kdo se cítí, že nemá v poslední době sil, neměl by tyto orgány namáhat.

Na zahradě se doporučuje sbírat kořeny bylin, mají nyní velkou sílu. Naopak není vhodné řezat keře a zaštipovat větve. A určitě není dobré na tento náročný den plánovat lékařské zákroky.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.