Syn herce Miroslava Donutila si Vary užil po boku svůdné Sáry Affašové. Při slovech o miminku se smála

Herečka Sára Affašová a Martin Donutil
Herečka Sára Affašová a Martin Donutil
Foto: Nextfoto
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 26. 8. 2021

Mezi nejsympatičtější páry, které navštívily 55. ročník Mezinárodního filmového festivalu (MFF), lze bez diskuze zařadit herečku Sáru Affašovou (27) a jejího partnera Martina Donutila (30). "Šaty mi vybral Filip Vaněk a seděly mi hned," řekla pro ŽivotvČesku.cz okouzlující herečka.

Kráska se syrskými kořeny, kterou většina diváků zná z nekonečného seriálu Ulice a syn Miroslava Donutila, který se objevil v například v seriálu Četníci z Luhačovic, tvoří pár více než půl roku a v Karlových Varech se zařadili mezi nejhezčí dvojice.

Mezinárodní filmový festival v Karlových Varech je nejen významnou kulturní, ale též módní událostí. Na zahájení, večírcích i filmových premiérách se slavné osobnosti ukazují v drahých oblecích a róbách, kterými zaujmou nejen veřejnost, ale i experty na aktuální trendy. Stylista hvězd Kája Pavlíček vybral tři nejlepší modely z letošního festivalu, vítězka je jednoznačná. "Na mě nejvíc zapůsobily šaty paní Bartoškové. Připadaly mi trendově i účelově odpovídající," řekl Kája Pavlíček pro ŽivotvČesku.cz a prozradil, jaké dvě další dámy ho okouzlily.

Na premiéru filmu Atlas ptáků zvolila Sára Affašová šaty výrazné barvy, které podtrhly její jemnou ženskost. "Vybíral je Filip Vaněk, prostě je přinesl, dal mi je na sebe, ony hned seděly a bylo to," popsala pro ŽivotvČesku.cz, že sama kolem šatů nedělala vědu, raději se svěřila do rukou zkušeného stylisty.

"Atlas ptáků je krásný film, ale více toho ve Varech nestihnu, už mám zase pracovní povinnosti, byli jsme na festivalu opravdu jen na skok. Kdo mě chce vidět, tak může přijít do divadla ABC, nazkoušeli jsme Diktátora, ten má už po premiéře a Matka kuráž na premiéru čeká," uvedla pro ŽivotvČesku.cz pohledná herečka, která samozřejmě dostala také dotaz, zda se s partnerem již bavili také o založení rodiny. "Na to je ještě opravdu brzy," upřímně se zasmála žena, která v minulosti okouzlila srdce tanečníka Michala Necpála.

Sobota byla závěrečným dnem desetidenního maratonu MFF KV 2021 a červený koberec ozdobila ...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu