Tajemství pěkné postavy Alex Mynářové. Přiznala, kolik váží

Alex Mynářová
Alex Mynářová
Foto: Se svolením Alex Mynářové
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 31. 5. 2022

Na pohled není na figuře krásné manželky hradního kancléře Alex Mynářové (39) nic, co by se dalo vytknout. Je však pravdou, že pěkné křivky maminka dvou malých chlapců rozhodně nemá zadarmo. "Boj se závislostí na sladkém teď momentálně prohrávám," přiznala oblíbená moderátorka pro ŽivotvČesku.cz a prozradila, kolik kilogramů aktuálně váží.

S hradním kancléřem Vratislavem Mynářem (54) vychovává pohledná Alex dva syny, Vratislava mladšího (6) a Viktora (2). I když si řada maminek po porodu často posteskne, že návrat k původní postavě je velmi těžký, ne-li přímo nemožný, v případě bývalé hlasatelky zpráv z České televize, která momentálně pracuje pro Český rozhlas, by se mohlo zdát, že se jí návrat k předporodní figuře povedl dokonale. Ona sama však na svém vzhledu stále vnímá určité nedostatky, na kterých se snaží zapracovat.

Pro redakci ŽivotvČesku.cz krásná maminka prozradila, jak svou figuru udržuje. "Každodenním bojem se závislostí na sladkém. Někdy vítězím, někdy prohrávám. Naštěstí neholduji uzeninám, knedlíkům a podobně. Také ráda sportuji, takže kalhoty celkem snadno zapnu," popsala pohledná tmavovláska s úsměvem.

Co se jídla týká, tráví Alex Mynářová v kuchyni mnohem více času, než by jí samotné bylo milé. "Nevařím ráda, to se musím přiznat. Přísloví »Odříkaného chleba největší krajíc« ovšem sedí. Vařím téměř každý den, mám rodinu a ta má pořád hlad. Já sama mám oblíbené sushi a ryby obecně. Nikdy pak nepohrdnu svíčkovou od mé milované tchyně," řekla pro ŽivotvČesku.cz, jak to v její domácnosti ohledně jídla chodí.

Pohledná moderátorka se na dotaz redakce ohledně toho, kolik je aktuálně její váha, nevyhnula pro ženy citlivé otázce. "Do mé ideální váhy, což je 60 kilo, mi 5 kilo přebývá, takže boj se závislostí na sladkém teď momentálně prohrávám," dodala pro ŽivotvČesku.cz pohledná dvojnásobná maminka ohledně svých cílů, co se zdravého životního stylu týká.

Alexandra Mynářová rozená Nosková se za hradního kancléře provdala v únoru 2015. Svatba proběhla v Osvětimanech, kde Vratislav Mynář vlastnil penzion a restauraci. Jedná se o tentýž objekt, který neznámý pachatel letos na jaře zapálil. Kancléřova choť se nechala slyšet, že tento incident nese velmi těžce, protože spolu s vyhořelým srubem přišla také o řadu vzpomínek na hezké životní chvíle.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.