Takhle dnes vypadá zpěvačka Martina Balogová. Prozradila, že se dnes živí jako učitelka, promluvila o svatbě

Zpěvačka Martina Balogová
Zpěvačka Martina Balogová
Foto: Se svolením Martiny Balogové
Pavel Vičar | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 7. 10. 2021

Zpěvačka Martina Balogová (42) o sobě dává po delší době vědět. Před pár dny vyrazila do slunné Itálie natáčet nový videoklip. “Jedná se o moji staronovou píseň Lásko má, která nikdy nebyla oficiálně vydaná a zná ji jen pár nejlepších fanoušků, takže jsem se ji rozhodla vydat a natočit k ní v Itálii i videoklip. Doufám, že se to vše stihne do konce října. Mým fanouškům se také strašně líbí cover písně Besame Mucho, a tak jsem se rozhodla i k této písni v Itálii natočit videoklip,“ řekla pro ŽivotvČesku.cz Martina Balogová, která prozradila i to, čím se aktuálně živí.

Martina Balogová chce fanouškům do konce října představit dva nové videoklipy ke starším písním ze svého repertoáru. Připravuje ale také další nové kousky. "Teď mě ještě čekají dvě další písně, prozradím jen to, že jedna bude s českým textem a jedna anglicky a klipy k nim se budou točit v Praze a v Londýně. Úžasný český text mi napsal Milan Matyáš Deutsch, kterému jdu teď v říjnu na křest jeho druhého alba, na němž jsem mu také hostovala," řekla pro ŽivotvČesku.cz zpěvačka.

I když o se o ní delší dobu nemluvilo, stále je zpěvačkou na plný úvazek. "Zpěv je moje práce a to na plný úvazek, takže když nezpívám, tak zpěv vyučuji a to na Mezinárodní konzervatoři v Praze. Učím pop world a zpěv ve studiu a teď mi přibylo ještě Rádio R, kde budu mít jednou týdně hodinku. Zájem o vystoupení je větší a jsem moc ráda za to, že zase můžu vystupovat a zpívat lidem,“ svěřila se pro ŽivotvČesku.cz Martina Balogová, která získala největší popularitu díky prvnímu ročníku soutěže Česko hledá SuperStar.

Majitelka výrazného hlasu na soutěž, která jí v mnohém pomohla, vzpomíná i po letech. "Podle mě jsme byli super top desítka. A všichni si to užívali. I když s odstupem času si jako každý člověk řeknu, že některé věci bych udělala v soutěži jinak," ohlédla se Martina Balogová pro ŽivotvČesku.cz.

Na nové díly populární soutěže se zpěvačka nedívá a nemyslí si, že novým talentům může soutěž nějak pomoci s další kariérou. "Nesleduji to. Jen se ke mně teď dostalo video, kde nějaká holčina zpívala jednu skladbu od Whitney Houston, bohužel se jí to moc nepovedlo a Monča Bagárová jí řekla, že v Česku a Slovensku jsou pouze dvě zpěvačky, které si můžou dovolit zpívat něco od Whitney, a zmínila mě a ještě Anitu Soul. Takže jsem jí na svém Facebooku děkovala za kompliment a jen jsem dodala, že já jsem toho názoru, že Whitney může zpívat jen Whitney. Nemyslím si, že dnešní a další řady někomu nějak moc pomohou s kariérou, ale určitě účastníkům přinesou sledující na sociálních sítích, což je dneska dobrý základ, pro rozjezd kariéry. Za nás to tehdy bohužel nebylo," dodala Martina Balogová pro ŽivotvČesku.cz.

Spokojená je Balogová i v osobním životě. Dokonce by se nebránila ani případné svatbě s partnerem Františkem. "S partnerem teď máme úžasné období, jsme stále zamilovaní a vzájemně se doplňujeme, takže je možné, že dojde i na svatbu," prozradila zpěvačka pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.