Reklama:

Taťána Kuchařová si rýpla do Čechů. Jsou negativističtí a často si protiřečí, uvedla bývalá miss, kterou svědek nařkl, že lhala celému národu

Taťána Kuchařová
Taťána Kuchařová
Foto: Nextfoto
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 13. 6. 2024

Bývalá královna krásy Taťána Kuchařová ráda cestuje a poznává cizí kultury. Má tak velkou možnost srovnání českého národa s ostatními. V rozhovoru pro portál iDnes.cz, ve kterém blondýnka mluvila převážně o zálibě v poznávání nových míst, také uvedla, že Čechy oproti jiným kulturám vnímá jako daleko více negativní. "V hodně věcech si protiřečíme," uvedla Miss World z roku 2006. Její tvrzení vyznívá přinejmenším úsměvně, jelikož sama byla před týdnem nařčena z toho, že celému národu lhala v kauze úniku informací z církevní žaloby, kterou podala na Ondřeje Brzobohatého. V rámci procesu byl soudem předvolán klíčový svědek a někdejší spolupracovník Kuchařové Luboš Procházka. Bývalý redaktor společenského deníku pro ŽivotvČesku.cz shrnul svou výpověď, ze které vyplývá, že si Kuchařová nejen údajně protiřečila, ale pravděpodobně i lhala.

Reklama:

O kauze »Kuchařová a Brzobohatý«, která loni koncem května otřásla českým showbyznysem, psala redakce ŽivotvČesku.cz v předchozích článcích. Minulou středu vystoupil u soudu v kauze úniku citlivých informací do médií klíčový svědek Luboš Procházka, který s Taťánou Kuchařovou v minulosti spolupracoval. Svou výpověď pro ŽivotvČesku.cz shrnul.

Reklama:

"Vystoupil jsem dnes u soudu jako svědek v celém procesu, neb jsem byl tím, kdo měl informace o tom, že je podaná církevní žaloba. A měl jsem ji v tu dobu k dispozici. Přinesl jsem ji do redakce společenského periodika, v němž jsem byl v tu dobu zaměstnán jako redaktor. Měl jsem přislíbeno, že ve chvíli, kdy budeme Ondřeje Brzobohatého s informacemi konfrontovat, mimo jiné i s těmi, že má navštěvovat v zahraničí gay kluby a zažívá krizi s tehdejší partnerkou Danielou, jež se od něho měla údajně odstěhovat, tak Taťána poskytne vyjádření," řekl minulou středu pro ŽivotvČesku.cz Procházka.

"Dohoda zněla, že ona nebude tou první, která na své jméno tyto informace zveřejní. Tuto dohodu porušila. Netuším, co všechno řekla svým právním zástupcům. Od počátku, kdy vyšel rozhovor s Ondřejem, jsem se snažil Taťánu mediálně bránit. A v momentě, kdy jsem se dozvěděl, že celou soudní událost chce »hodit« na mě a vyzývá protistranu, abych já byl žalován, jsem se rozhodl svědčit, abych pravdivě popsal do detailů vše o celém příběhu," uvedl pro ŽivotvČesku.cz zkušený novinář a moderátor Luboš Procházka, který tak poznal, jaký charakter někdejší královna krásy ukrývá.

Taťána Kuchařová totiž před rokem razantně odmítala, že by měla s »provařením« intimních informací na svého exmanžela cokoliv společného. "Ještě nikdy jsem nikoho veřejně nepoškodila a Ondřej není výjimkou. S tímto bulvárním zveřejněním nemám nic společného. Naopak jsem mediálně během rozvodu ani po něm nikdy nic nezveřejnila a tím ho celou dobu chránila. Kdybych mu chtěla ublížit, už jsem to mohla dávno udělat. Kdo veřejně rozebírá znění žaloby a intimní podrobnosti, je Ondřej. Žádám šéfredaktora společenského deníku o vysvětlení, jak se dostal k tak citlivému dokumentu," napsala tehdy na sociální síť Instagram.

Mnoho lidí včetně Brzobohatého tak zůstalo v šoku, čeho mohla být vítězka Miss World vůbec schopná. Pokud soud rozhodne v její neprospěch, bude se muset hudebníkovi omluvit a vyplatit mu relativně tučné odškodné.

Svou lepší stránku Taťána Kuchařová nyní odkryla v rozhovoru pro iDnes.cz, kde se rozpovídala o vášni pro cestování. Rýpla si přitom do českého národa, když ho označila za negativistický.

"Češi jsou dost negativističtí. Možná bychom si měli víc užívat života z těch světlejších stránek a chránit to, co tady máme. Soudržnost rodiny taky bohužel trochu vyprchala... V hodně věcech si protiřečíme," uvedla Kuchařová, která údajně chtěla svého exmanžela zničit, a dokonce prý nechala sledovat jeho současnou manželku Danielu Brzobohatou.

Její vyjádření v rámci cestovatelského povídání působí přinejmenším povrchně. Rozsudek soudu o tom, kdo vypustil do médií například to, že se Ondřej Brzobohatý rád převléká ze ženu, padne už v srpnu.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: